28 Форум видавців у Львові!

28 Форум видавців у Львові!
Ми їдемо на Свято Книги! 
 

В середу, 15 вересня, у Львові розпочинається Форум видавців, який щороку збирає в Україні ключових учасників європейського книжкового ринку.

Цього року письменниця та психолог Татьяна Дугельна візьме участь у форумі та презентує учасникам та відвідувачам події повну колекцію своїх друкованих книг з психології сімейних відносин, жіночої та особистісної психології, філософські ессе, роман та казки. Зустрітись та поспілкуватись з письменницею під час форуму можна буде на стенді 414.

На стенді Ви зможете прийняти участь у «Щасливій лотереї» та 100% отримати цінний подарунок. Призовий фонд лотереї становить біля 140 000 грн. Також, Ви будете мати нагоду, придбати книги Тетяни Дугельної за спеціальною ціною та отримати автограф від автора. Помічники письменниці та вона особисто будуть раді надати вам повноцінну інформацію про її загальну діяльність, а саме про всі види книжок, про авторські курси, тренінги, методики тощо.

Новинкою, яку письменниця презентує на Форумі буде те, що до кожної друкованої книги тепер додається QR код доступу до онлайн майстер класів, марафонів та курсів, які проводить Тетяна Дугельна в онлайн Академії «Поле Любові».

На думку письменниці: «Форум у Львові – це майданчик не лише для видавців, які мають можливість поспілкуватись один з одним та створити творчі або видавничі колаборації. Це також чудова можливість для енергообміну між письменниками та їхніми читачами. Адже живе спілкування – це найкращій імпульс для натхнення. Тим більше спілкування людей, для яких друкована книга лишається джерелом вивчення двох світів – зовнішнього та внутрішнього. Радію, що цього року маю можливість особисто взяти участь у форумі, чекаю на зустріч з вами».

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ  Ярмарок у Палаці Мистецтв
 
Вхід для відвідувачів:
 

15 вересня: з 12.30 до 19.00

16 вересня: 10.00 до 19.00

17 вересня з 10.00 до 19.00

18 вересня з 10.00 до 19.00

19 вересня з 10.00 до 18.00

 

Якщо у вас будуть питання, телефонуйте +38-098-212-69-69

До зустрічі!

Понравилась статья? Поделитесь ею, пожалуйста, с другими или напишите свой отзыв ниже.

Добавить комментарий

Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии