Нумерологія Піфагора

Стародавні люди були впевнені, що числа мають властивість впливати на життя людини. Вони знали, що весь Всесвіт функціонує за законами цифрових кодів. Стародавній філософ і алхімік Піфагор одним із перших став займатися теорією чисел та розвивати своє вчення. Спираючись на знання древніх магів і жерців, а також, на власні теорії, Піфагор стверджував, що саме цифри правлять світом. Він вважав, що все, що існує, має абстрактну величину, тому всі речі (матеріальні та духовні поняття) можна порівняти з числами. Число, на думку піфагорійців, є першоосновою речей. Протягом 2500 років, що минули зі смерті Піфагора, філософи намагаються розгадати таємницю піфагорійської математики. На сьогоднішній день є ключ до найпростіших складових філософії Піфагора.

ЗМІСТ

Квадрат Піфагора

Філософа, мудреця, який жив у Стародавній Греції в VI ст. до н.е. вважають не лише великим вченим, математиком, а й батьком сучасної науки “нумерології”. Унікальність бачення Піфагора полягала в тому, що у своєму підході до значення цифр він ґрунтувався на системі, яку об’єднав шляхом математичного аналізу культур друїдів, арабів, єгиптян та фінікійців. У ті часи саме в цих культурах науки, що вивчали природу людини, досягали найвищих результатів. У деяких джерелах згадується, що Піфагор також вивчав Кабалу та знання халдеїв для того, щоб створити свій метод. Через багато років вивчення цих наук, Піфагор створив новий метод аналізу людини. Його називають “Квадрат Піфагора” або “Гороскоп Піфагора”. Він дозволяє за датою народження людини визначити типові для неї моделі поведінки, властивості характеру, схильності та можливості, які були закладені при народженні.
 
Квадрат Піфагора — це нумерологічна методика, яку ще називають психоматриця або магічний квадрат. Вона корисна ще й тим, що не потрібно знати час народження, не потрібно особистої присутності людини на діагностиці. Достатньо знати його дату народження. Квадрат Піфагора являє собою матрицю (таблицю), що складається з дев’яти квадратів. У кожен осередок матриці вносяться цифри, під час розрахунку яких основою виступає – дата народження.

Методика розрахунку Квадрату Піфагора

Наприклад, дата народження людини 29 грудня 1970 року. Записуємо без нулів. 29 12 197 (це перший числовий ряд за датою народження). Нам потрібно для психоматриці порахувати другий числовий ряд із чотирьох робочих чисел.

Для розрахунку необхідно розглядати кожну дату народження як набір цифр (від 1 до 9), а не чисел. Запис дати народження проводиться у суворій послідовності, однозначні числа записуються без нулів.

Квадрат Піфагора є квадратом з 9 комірок (3х3). Кожна комірка відповідає певній якості.
 
Значення комірок:
  1. Самооцінка, амбіції, сила характеру, сила волі, цілеспрямованість.
  2. Енергетика, життєві сили, контакти, дії.
  3. Самореалізація, творчість, інтереси, творення.
  4. Здоров’я, витривалість, супротив, сексуальність, стабільність
  5. Я і соціум, аналіз, інтуїція, широта інтересів, удачливість, любов.
  6. Я і робота, співпраця, працездатність, здоров’я, матеріальний достаток.
  7. Успіх, Ангели-Охоронці, удачливість, кар’єра, партнерські відносини.
  8. Почуття боргу, трансформація, перетворення, відповідальність, порядність.
  9. Світогляд, рівень розумових здібностей, пам’ять, здатність до ясновидіння.
 
Перший стовпець психоматриці (комірки 1, 2, 3) відповідає за самооцінку, другий (комірки 4, 5, 6) – за працездатність та прагнення до фінансової незалежності, третій (комірки 7, 8, 9) – за талановитість.
Перший рядок (комірки 1, 4, 7) визначає рівень цілеспрямованості людини, другий (комірки 2, 5, 8) – прагнення до сімейного життя, третій (комірки 3, 6, 9) – сталість у звичках та уподобаннях.
Спадаюча діагональ (комірки 1, 5, 9) визначає ступінь духовності людини, а висхідна (комірки 3, 5, 7) – сексуальний темперамент людини.
 
1 етап Числовий ряд за датою народження

Записати число на місяць рік народження (порядок не порушувати!).

Приклад, 29 грудня 1970 року записуємо 2 9 1 2 1 9 7. Залишаємо місце під цифрами для нових робочих чисел, які отримаємо на 2 етапі роботи.

 

2 етап Обчислюємо робочі числа
1. Обчислюємо 1-е робоче число.

Для розрахунку 1-го робочого числа потрібно скласти всі цифри числового ряду дати народження.

2+9+1+2+1+9+7= 31 (це 1-е робоче число)

2. Обчислюємо 2-е робоче число.

Для розрахунку 2-го робочого числа необхідно скласти цифри, у тому числі складається 1-е робоче число.

3+1=4 (це 2-е робоче число)

3. Обчислюємо 3-е робоче число.

Для розрахунку 3-го робочого числа необхідно відняти з 1-го робочого числа першу цифру всього ряду (у прикладі цифра 2), помножену на постійний множник — 2 (два).

31 – (2х2) = 31 – 4 = 27 (це 3-е робоче число)

4. Обчислюємо 4-е робоче число.

Для обчислення 4-го робочого числа необхідно скласти цифри, з яких складається 3-е робоче число.

2 + 7 = 9 (це 4-е робоче число)

 
3 етап Заповнення квадрата Піфагора
 1. Запишемо отримані робочі числа під датою народження.
 
2 9 1 2 1 9 7
3 1 4 2 7 9
 
 1. Впишемо однакові цифри в матрицю «Квадрат Піфагора» та отримаємо запис «Квадрата Піфагора» для цієї дати народження.
 
Психоматриця «Квадрат Піфагора» на наш приклад.
 

 
4 етап Аналіз психоматриці
Проводимо аналіз за кількістю цифр у кожній комірці.
 
Наприклад:
 

111 – характер спокійний, стійкий. Такі люди легко знаходять спільну мову з кожною людиною. Гнучки у спілкуванні, за потреби поступляться, але можуть перемогти будь-якого деспота. Це своєрідний амортизатор між людьми, що піддається тиску, але завжди відновлює свою форму. Завжди відстоять себе при м’якості, що здається. Не треба натискати на них, пробувати свою силу. Як стиснута пружина, вони жорстко спрацьовують на віддачу. У житті активні, заповзятливі.

222 – такі люди мають внутрішню стійкість, самодостатні, впевнені у спілкуванні, добре володіють собою, активні в контактах, рішучі, оптимістичні, відкриті. Можуть виявляти владність, нав’язливість, екстравагантність у вираженні почуттів.
 
3 – люди настрою. Виявляються хвилеподібно: то загоряться і зроблять багато, то охолонуть і не діють. Часто неорганізовані, можуть недбало ставитися до своїх обов’язків. Непостійні в цілях та контактах. Діють за зацікавленістю, захопленістю. Прагнуть нових знань, нових вражень.
 
4 – такі люди добре сприймають знання, знаходять їм практичне застосування. Люблять визначеність та справедливість. Їхнє життя стійке і стабільне. Не схильні йти убік, якщо стикаються з труднощами. Орієнтовані на практичні, традиційні цінності. Добре працюють у колективі.
 
Відсутня 5 — це люди, які не прагнуть брати участь у суспільному житті, вони живуть особистісними інтересами. Соціально активними їх не назвеш, вони мешкають у своєму світі. У соціальному середовищі їм важко розкрити та реалізувати свої можливості. Вони постійно зайняті напруженими роздумами над минулим чи намагаються спрогнозувати подальші події.
 
Відсутня 6 – такі люди працюють за зацікавленістю. Робота з примусу або тривала фізична робота призводить їх до швидкої втоми, дратівливості, конфліктів, втрати енергії, а відтак і здоров’я. Мало терпимості до оточуючих, відповідальності перед ними. Можуть бути проблеми у спілкуванні, часто почуваються незрозумілими та самотніми, не усвідомлюючи причин. А це відбувається тому, що зв’язок між ними та іншими людьми часто поверховий. У житті належить пройти період фізичної роботи. Треба щиро цікавитись життям оточуючих, дбати про них, якщо необхідно – жертвувати, терпимо ставитись до них. Привчати себе до необхідної повсякденної роботи, навчитися знаходити у ній задоволення.
 
77 – такі люди добре усвідомлюють свої можливості та завжди знаходять шляхи їх реалізації в житті. Мають гарну інтуїцію та аналітичний розум. Глибоко проникають у суть речей, не люблять поверхневих суджень. Мають великий інтерес до науки, філософії. Ними рухає прагнення до знань та законності. Гострий розум допомагає їм осягати таємниці життя. Полюбляють вчитися. Вважають за краще працювати самостійно. Коли їхнє життя налагоджене – вони сама чарівність та привабливість. Люблять демонструвати власний розум та ерудицію.
 
Відсутня 8 – такі люди намагаються дотримуватися певних життєвих правил, йти уторованим шляхом, приймаючи речі такими, якими вони є. Лише надзвичайні ситуації виводять їх із рівноваги та змушують поглянути на життя по-новому. Чим частіше їм доведеться займатися переоцінкою цінностей, тим легше їм буде пристосовуватися до дійсності, що постійно змінюється. Можуть бути непрактичні та ліниві, намагаючись жити за рахунок інших. Якщо не досягли успіху у справах, недостатньо багаті або відчувають брак коштів для повного задоволення своїх матеріальних потреб, то почуваються нещасними та знедоленими, скаржаться, що доля до них несправедлива, але не прагнуть діяти. В основі цього – небажання тверезо оцінити обстановку.
 
999 – такі люди дуже чутливі до реальностей світу. Мають «внутрішні знання», артистичні, талановиті, геніальні. Романтичні, мають багату уяву. Вони увібрали в себе досвід усього попереднього тисячоліття. Життя, спрямоване на служіння людству, це «рятівники світу». Їм властива підвищена емоційність, нестійка психіка. Можуть бути напади сум’яття, і навіть розпачу. Людей з безліччю дев’яток залучає як засоби розслаблення алкоголь, наркотики, або вони одурманюють себе абстрактними видіннями, мріями наяву, які відводять їх від реального життя.
 
Значення до розрахунків психоматриці “Квадрат Піфагора” дивіться ТУТ

Квадрат Талісмана за Піфагором

Піфагора вважали не лише вченим, а й великим Майстром, Містиком та Посвяченим у таємниці Всесвіту. У деяких джерелах з’являється інформація про те, що обчислення Піфагора можна робити для різних потреб людини. Можна складати талісмани-квадрати для здоров’я, для грошей, для стосунків та ін. На малюнку зображений магічний квадрат Піфагора, який приваблює енергію багатства та достатку. Збереглася інформація, що сам Генрі Форд накреслив його на доларовій купюрі і завжди носив у потайному відділенні гаманця як талісман удачі та грошей. Про рівень статку Форда нікому сумніватися не доводиться.

Нижче наведено методику створення особистого талісмана за датою народження та прізвища, імені та по-батькові. На її основі ви можете створити свій власний нумерологічний код під конкретне бажання. Якщо ви практикуватимете медитацію на цей код, то його сила збільшиться і бажання здійсниться.

Методика створення особистого квадрата-талісмана за Піфагором

Накреслимо заготовку для власного талісмана у вигляді енергетичного квадрата на 9 комірок.

У ньому буде дев’ять цифр – 3 ряди та 3 стовпці. Таку конструкцію Піфагор вважав однією з наймістичніших. Вона відповідала цифрі 9 за геометричною формою та позначала завершений цикл. Ці дев’ять цифр нам доведеться вирахувати, щоб скласти особистий нумерологічний код.

 
1 день народження
2 місяць
народження
3 рік народження
4 цифра
імені
5 цифра
по-батькові
6 цифра прізвище
7 номер знаку зодіаку
8 номер знаку зодіаку за східним календарем
9 код бажання
 

1. Обчислюємо цифри для першого ряду (комірки 1, 2, 3).

Сюди розміщуються цифри дня, місяця та року народження.
Наприклад, дата народження 29 грудня 1970 року.
 
1-а комірка – число дня.

У нашому прикладі 29. Його треба скоротити до цифри від 1 до 9 методом складання. Складаємо доти, доки не отримаємо однозначне просте число.

2+9=11, 1+1=(це ставимо в 1-у комірку квадрата)

2-а комірка – число місяця

У нашому прикладі 12, бо грудень дванадцятий місяць. Скорочуємо число до простого.

1 +2 = (це ставимо у 2-у комірку квадрата)

3-я комірка – число року

У нашому прикладі 1970 року. Скорочуємо до простого числа. Рік народження розкладаємо на складові цифри та рахуємо їх суму.

1+9 + 7+ 0 = 17, 1 + 7 = 8 (це ставимо у 3-ю комірку квадрата)

Вписуємо в перший ряд цифри нашого прикладу: 2, 3, 8.

 

2. Обчислюємо цифри для другого ряду (комірки 4, 5, 6).

У другий ряд поставимо цифри вашого імені, по-батькові, прізвища (саме в такому порядку). Переклад букв у цифри здійснюємо за таблицею буквено-цифрових відповідностей.

Буквено-цифрові відповідності
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
А
Б
В
Г
ҐДЕЄЖ
ЗИІїЙКЛМН
ОПР
С
ТУФХЦ
ЧШЩЬ
Ю
Я
 
 
 
 

Ви пишете своє ім’я, по-батькові та прізвище, знаходите для кожної літери відповідну цифру, складаєте всі цифрові значення, при необхідності зводьте суму до простого числа від 1 до 9.

Наприклад, Галина Василівна Гуменюк
 
4-а комірка – цифра імені
В нашому прикладі ім’я “Галина” відповідає Г – 4, а – 1, л – 7, и – 2, н – 9, а – 1.

4+1+7+2+9+1=24, 2+4=6 (це ставимо в 4-у комірку квадрата)

5-а комірка – цифра по-батькові

В нашому прикладі по-батькові “Василівна” відповідає В – 3, а – 1, с – 4, и – 2, л – 7, і – 3, в – 3, н – 9, а – 1.

3+1+4+2+7+3+3+9+1=33, 3+3=6 (це ставимо у 5-у комірку квадрата)

6-а комірка – цифра прізвиша

В нашому прикладі прізвище “Гуменюк” відповідає Г – 4, у – 6, м – 8, е – 7, н – 9, ю – 5, к – 6.

4+6+8+7+9+5+6=45, 4+5=9 (це ставимо у 6-у комірку квадрата)

 

3. Обчислюємо цифри для третього ряду (комірки 7, 8, 9).

Тут треба звернутися до астрології та порахувати код бажання.

7-а комірка – номер знаку зодіаку.

У нашому прикладі 29 грудня – це знак зодіаку Козеріг. Йому відповідає номер 10 (це ставимо в 7-му комірку квадрата).

Увага, у даному разі скорочувати двозначні цифри до простих не потрібно, числа 10, 11 і 12 мають власне значення.

8-а комірка – номер знаку зодіаку за східним календарем.

Його потрібно знайти у таблиці нижче.
 
Кри-са
 1
Бик
 2
Тигр
 3
Кро-лик (Кіт)
4
Дра-кон
5
Змія
6
Кінь
 7
Вівця (Коза)
8
Мавпа
9
Півень
10
Собака
11
Кабан (Свиня)
12
1912
1924
1936
1948
1960
1972
1984
1996
2008
1913
1925
1937
1949
1961
1973
1985
1997
2009
1914
1926
1938
1950
1962
1974
1986
1998
2010
1915
1927
1939
1951
1963
1975
1987
1999
2011
1916
1928
1940
1952
1964
1976
1988
2000
2012
1917
1929
1941
1953
1965
1977
1989
2001
2013
1918
1930
1942
1954
1966
1978
1990
2002
2014
1919
1931
1943
1955
1967
1979
1991
2003
2015
1920
1932
1944
1956
1968
1980
1992
2004
2016
1921
1933
1945
1957
1969
1981
1993
2005
2017
1922
1934
1946
1958
1970
1982
1994
2006
2018
1923
1935
1947
1959
1971
1983
1995
2007
2019
 

У прикладі 1970 рік – це рік Собаки. Номер її в таблиці 11 (це ставимо в 8-му комірку квадрата).

Увага, у даному  разі також скорочувати двозначні цифри до простих не потрібно, числа 10, 11 і 12 мають власне значення.

9-а комірка – код бажання для талісману.

Наприклад, вам потрібна енергія здоров’я. Значить, ключове слово код вашого бажання “здоров’я”. Його потрібно розрахувати за таблицею «Буквено-цифрові відповідності».

В нашому прикладі “здоров’я” відвовідає З – 1, д – 6, о – 1, р – 3, о – 1, в – 3,  я – 6.

Складаємо всі цифри відповідних букв. Оскільки у нас знову вийшло складне число, продовжуємо скорочувати: 2+1 = 3 (майте на увазі: числа 10, 11 та 12 і в цьому випадку скорочувати не слід).

1+6+1+3+1+3+6=21, 2+1=3 (це ставимо у 9-у комірку квадрата).

Якщо вам не вистачає грошей, то ви можете вирахувати значення слів “багатство”, “гроші” або конкретно “долар”, “євро”. Нумерологічне значення вашого ключового слова буде останньою дев’ятою цифрою магічного квадрата.

4. Заповнюємо магічний квадрат-талісман

У нашому прикладі ми робили талісман здоров’я для
 
Галина Василівна Гуменюк

29 грудня 1970 року народження (Козеріг, Собака)

Код бажання “здоров’я”
2
3
8
6
6
9
10
11
3

Намальований квадрат-талісман можна вставити в рамку і повісити вдома або в офісі. А можна його покласти в папку і прибрати подалі від сторонніх очей, якщо внутрішній голос нагадує, що саме цей спосіб вам підходить.

Медитація на квадрат-талісман за Піфагором

 1. Порахуйте та намалюйте квадрат-талісман під конкретне бажання.

 2. Вивчіть усі цифри свого особистого нумерологічного коду у тій послідовності, в якій вони стоять у клітинах (як ви їх додавали).

 3. Займіть зручне положення. Розслабтеся і почніть вимовляти ваш власний нумерологічний код на конкретне бажання.

 4. Повторюйте його стільки разів, поки не відчуєте, що тілом пішла енергія. Це може бути тепло/холод, вібрація, поколювання. Якщо внутрішній голос каже достатньо, зупиніть медитацію.

 5. Повторювати можна код на чотках 108 разів. Ви можете самі вибрати кількість разів повторень коду та кількість днів. Все у ваших руках!

Для підготовки статті використані матеріали із книг Александрова А.Ф.
 
З Любов’ю, Тетяна Дугельна 
КНИГА «ТАЙНА ТЕЛА СВЕТА. Нумерология духовного ТАРО» SVETBOOK «АКТИВАЦИЯ ТЕЛА СВЕТА. Космические Законы от Совершенства до Мудрости» Татьяна Дугельная (Тот*АИЯ)

Сподобалася стаття? Поділіться нею, будь ласка, з друзями або напишіть свій відгук нижче.

Facebook
Telegram
Email
Skype

Додати коментар

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі