Формула успіху

Формула успеха

Ще Платон говорив про «обмежене» бачення людини, яке відбиває лише тіні реальності. Уявіть собі людину, яка сидить у печері спиною до виходу і розглядає на стіні відображення того, що відбувається зовні. Вона щиро переконана, що картинка перед нею – дійсність, єдиний вихід із печери. Стіна, на якій відбиваються тіні із зовнішнього світу, подібна до «обмеженого» бачення. Але тіні, які вона бачить, з’являються завдяки джерелу світла, що надходить через спину людини. Їй потрібно просто змінити фокус уваги та повернутися! Метафора Платона залишається актуальною і сьогодні.

ЗМІСТ

У чому секрет успіху? Почни з себе!

Людська психіка має світлішу – свідому частину і незвідану, затемнену – несвідому. Усі питання та відповіді вже існують у людині. Для того, щоб їх усвідомити, їй слід просто розширити рамки можливостей сприйняття. А це означає, що потрібно впустити частину світла в несвідоме і дістатися відповіді. Це і буде просвітленням, яке слідує за розширенням свідомості.

Наш внутрішній світ відбивається у навколишньому і ми прагнемо його пізнати через це відображення. Ми порівнюємо себе з іншими, намагаємося змінити своїх близьких, сваримося, намагаємося вчити і часто не отримуємо від цього ні задоволення, ні очікуваного результату. Чому так відбувається? Все просто!

Щоб змінити світ потрібно ПОЧАТИ З СЕБЕ! Людина, яка випромінює впевненість і світло Душі, може безмовно впливати на інших, адже вона не викликає сумнівів у своїй правоті. Вона є джерелом світла – чистого, істинного і люди прагнуть бути поряд з нею.

Багато духовних езотеричних систем пропонують всілякі хитромудрі практики для роботи зі своїм внутрішнім світом, який містить приховані ресурси для розширення свідомості. Однак час аскетичних практик минає, вже не потрібно займатися такими вправами, що настільки виснажують тіло. Потрібно просто підібрати собі ті види медитативних практик, які приносять умиротворення. Найчастіше ці практики містять візуалізації світла та позитивне мислення. Два образи: світло та позитивний мислеобраз дають стійкий результат у самостійній роботі на всіх рівнях цілісної системи людини.

Через те, що ми живемо у світі переповненому інформацією, ми стаємо більш чутливими як до навколишнього світу, так і до себе особисто. Тому сучасній людині також потрібна система сприйняття, яка дозволяє об’єднувати роботу двох півкуль головного мозку — одночасне раціональне та ірраціональне мислення.

До таких цілісних систем відноситься холодинаміка. Ця система використовується як для психотерапевтичної роботи, так і для самостійної трансформаційної роботи. У 1990 році Вернон Віктор Вульф, автор холодинаміки, об’єднав нові концепції квантової фізики, морфогенетичних полів у біології та нові досягнення в сучасній психології в єдине ціле, створивши нову ефективну систему роботи. Холодинаміка – динаміка цілого, сила цілого в дії, життя в розвитку. Ідею збереження цілого в частині, розробляв також Вернадський, автор ноосферного мислення.

Як ноосферне, так і холодинамічне мислення в основі своїй містять інтеграцію, синергію логіки і почуттів. Інтеграція дозволяє нам ставитися до світу і життя як до відображення своїх внутрішніх процесів. Світ людини стає дзеркалом і тоді людина починає змінювати себе, щоб змінився відбиток.

Це простий та дивовижний процес самопізнання, під час якого ми з цікавістю отримуємо досвід. А це, у свою чергу, дає нам можливість зайняти стійкі позиції у житті. Досвід життя на землі – це еволюція наших Душ, це їхній безсмертний розвиток.

Холодинамічні принципи – це принципи єдності буття, взаємопроникнення та взаємодоповнення всього на основах поваги та прийняття свобод кожного, це постійне зростання та розвиток у Полі Любові. Якось познайомившись із холодинамічними процесами, ви починаєте жити гармонійно та цілісно, і це стає стимулом та метою вашого життя.

Холодинамічне мислення – це інтегративне мислення, яке одного разу стає вашим способом життя і залишається з вами назавжди. Пізнаючи світ за допомогою інтегративного мислення, людина отримує можливість швидко і ефективно проникати в самі глибини свого несвідомого, туди, де і знаходяться всі відповіді.

Холодинамічні базові процеси дозволяють працювати з усіма рівнями людини як системи:

1. Акцент на тілесних відчуттях та прогресивна релаксація. Один з холодинамічних процесів передбачає формування «Місця Спокою» – місця сили і психологічної зони комфорту. Воно стає основою для тілесних проживань, для пізнання мудрості свого тіла і запуску лікувальних змін на клітинному рівні. За допомогою цього процесу, можливе знеболювання, зняття тілесних затискачів, розчинення м’язових блоків. Цей процес запустить не медикаметнозну психосоматичну гармонізацію і буде основою фізичного здоров’я.

2. Акцент на чуттєвих переживаннях. Основний процес холодиноміки Вульфа – формування «Поля Любовіі». Говорити багато про значення Любові у нашому житті не потрібно. Варто лише зауважити, що у всіх релігіях світу визнано, що Бог є Любов або Бог є Світло. Отже, шлях духовний – це шлях світла. Поле Любові – це вольове нарощування внутрішнього світла кожної душі та поєднання його із світовими потоками світла. За допомогою Поля Любові ми вчимося формувати та утримувати найвище почуття Благодаті. Благодать від «благо» та «давати». Відчуйте це: ви той, хто дає (дарує) іншим благо, відповідно самі ним наповнені. Бо віддавати можна тільки від надлишку. Благодать у душі завжди супроводжується образом світла та відчуттям розслаблення в тілі. Отже, навчившись створювати Простір Любові, ви навчитеся створювати світло навколо себе.

3.Наступний акцент на роботі із силою думки відбувається за допомогою концентрації. У холодинаміці це називається — «Фокус уваги». Тут важливо згадати, що думка матеріальна і вона спрямовує перебіг енергій у всьому. Там, де ваша увага чи ваші думки, туди ви й спрямовуєте свою енергію. Слід зауважити, що фокус уваги в полі любові – це безумовне позитивне мислення, засноване на принципі цілісності та гармонії внутрішнього світу людини та зовнішнього середовища. Вміння концентруватись на позитиві – це основа не тільки успішних взаємодій з іншими, це основа вашого здоров’я – фізичного та психічного.

4. Акцент на вищих силах – Вищому Творчому Потенціалі людини.
Головне, сформувати впевненість у тому, що ви можете більше ніж собі реально дозволяєте. Це підвищення самооцінки, формування універсальних принципів життя на основі мудрості та істини. Всесвіт чуйно відгукується на ваші запити (молитви, звернення, медитації) потрібно лише повірити і навчитися чути його підказки через сни, знаки, інтуїцію. Вищий Потенціал – центр кожної сутності, який керує духовними пошуками та земним життям. Його проекція перебуває у несвідомому. Робота зі своїм Вищим Потенціалом – це формування усвідомленого стилю життя, це розширення свідомості та творчий підхід до світосприйняття та життя загалом.

Коли ви починаєте застосовувати холодинамічні принципи в житті, ви вчитеся з усього довкола отримувати досвід. А досвід робить вас усвідомленішим. Стає зрозумілим, що причини всього, що відбувається з вами, тільки у вас самих. Коли ви перестаєте звинувачувати всіх у ваших проблемах та замінюєте питання «Чому зі мною це сталося?» на «Навіщо мені це потрібно?», Ви стаєте Господарем Життя, а не жертвою обставин. Тому важливо навчитися випромінювати світло (формувати Поле Любові) хоча б для того, щоб висвітлити «печеру» в якій ми всі сидимо і отримати нові можливості для виходу в Світло, в інший простір можливостей та варіантів.

Як розрахувати код грошового успіху

Число грошового успіху розраховується з дня та місяця. Для цього складаємо з дати перші чотири цифри:

11.05.1989           1+1+0+5 = 7

Виходить сімка, насправді, не найкраще грошове число. Це означає, що терміново потрібно переосмислити свій підхід до грошей та витрат. Все вийде у того, хто навчається на своїх помилках.

*ПРИМІТКА: якщо в сумі виходить двозначне число, наприклад, 18, щоб отримати грошове число, необхідно привести його до однозначного. Тобто 1+8=9.

Ваше число для нумерології грошей залишається незмінним все життя. На жаль, чи на щастя, такою є наша доля. Але, у вас є козир – знання. Тепер точно знатимете, як не можна витрачати накопичені гроші. Багатьом протипоказано брати кредити, адже негативна грошова енергія лише посилює втрати. Все у ваших руках.

ГРОШОВЕ ЗНАЧЕННЯ ЦИФР

1 —  знак порожнечі, уникайте будь-яких операцій із числом 10,100, 1000 і більше.

Нумерологія стверджує, що ця кількість не принесе вам багатства.

2 — число означає фінансову обмеженість та необхідність віддавати.

Не позичайте такі суми.

3 —  не зберігайте суму  «трійку», а пустіть її у справу, на розвиток. Дохід гарантовано.

4 —  грошове число. Символ стабільності та накопичення. 400, 400, 4000 відмінне капіталовкладення, чудова сума вартості товарів, послуг.

5 —  число витрат. Сміливо беріть її з собою в похід по магазинах або позичте другові.

6 —  гарне грошове число. Банкноту з кодом, що дорівнює шести добре носити в гаманці, вона притягує удачу.

7 —  означає ризик. Не починайте серйозних проектів з такою кількістю: спочатку воно принесе прибуток, але потім ви несподівано втратите все.

8 — саме грошове число, символ збагачення. Позначає рух грошей.

9 —  число меценатства та благодійності. Придбайте на неї картину для подарунка або віддайте у фонд для хворих дітей.

Як надихати Чоловіка на успіх

Як ви вже знаєте, однією з найважливіших функцій дружини є те, що вона має бути Музою для свого чоловіка. Це означає, що вона має вміти надихати чоловіка на його подвиги, на досягнення. Один із секретів Музи полягає в тому, що Ви повинні так красиво виглядати, щоб Ваш чоловік пишався тим, яка у нього дружина. Також Ви повинні навчитися так майстерно щось робити, щоб інші люди (Ваші родичі чи друзі) помічали це і захоплювалися Вами. У таких випадках Ваш чоловік також пишатиметься Вами. А тепер справа за малим. Вам потрібно знати три секрети, після яких чоловік хоче ставати ще успішнішим, щоб радувати свою найкращу дружину:

1. Прохання. Просіть чоловіка про допомогу. Просіть його зробити Вам щось, чого Ви потребуєте. Чоловік завжди хоче, щоб його дружина була щаслива і раділа життю. Коли Ваш чоловік виконує якесь Ваше прохання, він відчуває свою силу і стає впевненішим у тому, що він Вам потрібен, що ви пара, що у вас родина.

2. Захоплення. Щиро захоплюйтесь найменшими здобутками свого чоловіка. Хваліть його і розказуйте, як здорово, як красиво, як по-чоловічому він щось зробив, вчинив, придумав. Це зміцнюватиме його чоловічу самооцінку, і він знову захоче повторити «подвиг». Чоловіки потребують того, щоб дружини помічали їх старання. Захоплення і похвала – прекрасні мотиватори для нових досягнень.

3. Подяка. У чоловіків є така фраза: «Скільки жінці не дай, все одно їй буде мало, то навіщо намагатися?» Постарайтеся змінити думку свого чоловіка на цю тему. Дякуйте йому багато і часто, дякуйте за все, що відбувається у вашому житті. Згадайте, адже в слові «дякую» закладено посилання дарування благодаті. Це завжди дуже трепетно відгукується в серці чоловіка, і він знову і знову прагнутиме до повторного успіху.

Всі ці чарівні інструменти чудово по відношенню до своїх тат використовують доньки змалку. Чоловіки часто кажуть, що хочуть синів, але коли народжуються дочки, люблять їх безмірно. А все тому, що в їхніх дочках вже є маленькі жінки. Сини менш емоційні. А для дівчинки тато — найкращий чоловік у світі! Донька не боїться попросити тата купити їй нових лялечок. Вона вміє щиро захоплюватися татом: «Тату, ти найкращий». Тато приходить додому, вона біжить до його обіймів, цілує його і дуже радіє. Вона дякує татові за подарунок, вона потім у садку чи в школі мільйон разів похвалиться всім, що це тато їй купив! У дівчатках ці три механізми натхнення чоловіків закладені природою! Пам’ятайте про них і використовуйте на благо вашої родини.

Серія “Решебник семейных задач”
Тетяна Дугельна

Маніфест успіху та гармонії

1. Не зациклюйтесь на цілепокладанні. Відштовхуйтеся від того, що вам подобається і хочеться робити. Захопіться процесом. Коли він приведе вас у потрібне місце, ви це відчуєте.
2. Не заявляйте про мету голосно. Інакше мозок сприйме її як факт, що відбувся, і мотивація до її досягнення зникне.
3. Не намагайтеся робити все ідеально. Ідеального немає. Робіть просто добре. Отримуйте задоволення від процесу, а не тільки чекайте на результат.
4. Довіряйте інтуїції. Вона не може говорити словами. Але якщо ви відчуваєте дискомфорт, дослухайтеся до внутрішнього голосу.
5. Поспішайте робити помилки. Чим більше ви їх зробите, тим швидше навчитеся. Це називається «досвід життя».
6. Поставте дурні питання. Це прерогатива розумних людей. Тільки дурні ставлять «розумні» питання, намагаючись справити враження на оточуючих.
7. Живіть згідно з внутрішніми принципами, а не задля зовнішнього схвалення. Ті, кому ви потрібні, люблять вас таким, яким ви є, а не яким ви хочете здатися.
8. Стимулюйте творчий процес. Як правило, це відбувається в незвичній обстановці – в аеропорту, кафе, на конференціях. Беріть із собою записну книжку, диктофон чи ноутбук.
9. Позбавляйтеся речей. Чим менше їх у вас, тим менше ви від них залежите. Купуйте тільки те, без чого ви точно не обійдетесь.
10. Не беріть у борг. Це ще один вид поневолення та енергетичного вампіризму. Позбудьтеся боргів. І спатимете набагато міцніше.
11. Переглядайте свої пріоритети. Кожні 3-5 років вони мають змінюватися. До 30 років вони більш матеріальні. Потім людина більше замислюється про сенс життя та досягнення щастя.
12. Живіть сьогодні і зараз. Якщо ви живете в очікуванні світлого майбутнього або постійно думаєте про минуле, то не можете бути щасливим. Відпустіть свої очікування. І насолоджуйтесь моментом.
13. Рухайтесь! Гуляйте. Займайтеся спортом. Хоча б по 40 хвилин на день. Виїжджайте на природу.
14. Не дивіться телевізор. Від нього один негатив. Він наповнює нас тривожними очікуваннями та інформаційним шумом.
15. Повноцінно відпочивайте. Перемикніться. Покатайтеся на велосипеді. Почитайте гарну книгу. Проведіть час із сім’єю.
16. Вставайте рано. Наприклад, о 4.30 або о 5 ранку. Ви будете вражені, як більше ви почнете встигати робити. І отримувати насолоду від життя.
17. Допомагайте іншим. В нас від природи закладено ген альтруїзму. Допомагаючи іншим, ми почуваємося набагато щасливішими.
18. Забудьте про догми та стереотипи, нав’язаних нам школою, інститутом, авторитетами. Знайдіть свій унікальний шлях. Створіть свій унікальний продукт.
19. Не слідуйте порадам, у тому числі й вищесказаним, якщо ваша інтуїція підказує, що це вам не підходить.

Сподобалася стаття? Поділіться нею, будь ласка, з друзями або напишіть свій відгук нижче.

Facebook
Telegram
Email
Skype

Додати коментар

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі