Нумерологія Духовного ТАРО

Хто знає значення чисел і цифр той може добре орієнтуватися в можливостях та змінювати ситуації на краще. Навчившися читати цифрові коди, ви зможете краще розуміти мову Всесвіту і ефективніше з ним взаємодіяти для щастя, багатства та процвітання. Ви відкриєте для себе систему ТАРО як інструмент пізнання Космічних Законів.

Рейкі

Рейки - промінь найтоншої, божественної і абсолютної чистоти енергії. Його ще можна назвати розумною плазмою, енергією, що має найвищу свідомість. Рейкі – це феномен сучасного духовного життя людини, який допомагає слідувати своєму призначенню та відновити рівновагу та гармонію зі світом. Це абсолютно безпечна та універсальна сила, яка ґрунтується на Законах Всесвіту.

Саморозвиток

Душа - це світлокопія Бога і Богині, яка живе в обмеженому фізичному тілі, забувши про свою божественну природу та здатність творити своє життя. Це нематеріальна субстанція, яка є вічною і тимчасово прийшла на Землю, щоб отримати тут свій досвід. Духовна психоінтеграція допоможе нам розширюватись у пізнанні світу і себе всередині цього світу.

Творчість

Людина – це система, яка гармонійно саморозвивається та здатна створювати простори та світи. Справжня творчість — це те, що робить людину яскравою та призводить до усвідомленості своєї божественної природи.