Нумерологія Духовного Таро – давнє знання про Закони Світла

древнее знание о законах света

Сьогоднішня тема присвячуватиметься нумерології карт Таро про те, як пов’язані ці два, на перший погляд, різні поняття. Сьогодні я поділюся з Вами своєю думкою, як автор нумерологічної системи Духовного Таро Гермеса Трисмегіста або Таро Квітки Життя.

ЗМІСТ

Пізнання Космічних Законів

Тема, яка пов’язана з картами Таро, викликає дуже різні відчуття у людей, бо багато хто боїться цієї теми, тому що навколо Таро дуже багато міфів, страхів та заборон. Дуже багато того, що відводить нас від цієї чудової, найдавнішої, глибокої системи пізнання Космічних Законів. Для мене система Таро – це давня система Космічних Законів. З людським законом ми якось більш-менш розібралися. Ми розуміємо, що красти не можна, бо засудять і можуть ув’язнити. Туди ж і відносяться: не убий, не чини перелюбу і так далі. Нехай із часткою «не», хоча вона навіть мене напружує своїм звучанням. Хоч якось у якихось законах, у тому числі й релігійних правилах, нам задані певні закони поведінки в суспільстві.
 
Що ж таке ці Космічні Закони і як вони на нас впливають?
 
Ми начебто, з одного боку, це все розуміємо, але з іншого боку немає книги, в якій це чітко прописано як зведення певних принципів і кроків, які ми повинні пройти логічним ланцюжком, і тоді ми точно знатимемо, що ми слідуємо Космічним Законам. Скільки їх цих законів? Чи прив’язані вони до якихось певних цифр та нумерології, якогось циклу, за яким ми розвиваємося. Я вам хочу сказати, що наше життя, яке ми живемо тут на землі, воно напрочуд цікаве. Воно цікаве до тремтіння в колінах, стільки захоплення воно викликає своєю унікальністю і тільки тоді ми можемо смак цього життя дійсно смакувати, якщо ми усвідомлюємо, що все наше життя пов’язане з тим, що ми проживаємо матеріальні та духовні потреби, але також ми проживаємо фізичні земні прояви та духовні божественні. Я впевнена, що багато хто з нас неодноразово чув такий вислів, що всередині нашого фізичного тіла живе безсмертна Душа. Наша Душа – Божественна за своїм першопоходженням. Я хочу сказати, що це все прописано навіть на рівні нашої клітинної пам’яті, що ми є Боги, які ходять ногами по цій землі.
 
Але чому ми таке “витворяємо” зі своїм життям? Витворяємо і не в кращому прояві. Чому Бог створив такий прекрасний світ навколо – нашу прекрасну перлину, матір планету Земля, яку ми спостерігаємо. Ми це не просто не цінуємо, ми створені на його ж образ і подібність, таке “витворяємо” зі своїм життям, що іноді дійсно хочеться вити. Чому у нашому житті стільки болю, стільки страждань, стільки хвороб, втрат та страхів? Десь якась помилка у системному збої? Матриця працює неправильно? Що не так? У мене є відповідь на це запитання та найцікавіше, що ця відповідь знаходиться в кожному з нас всередині, тому що ми прошиті цими Космічними Законами на рівні клітинної пам’яті.

ДИВІТЬСЯ КОРИСНЕ ВІДЕО ПРО СТРАХИ

Як панічні атаки пов'язані з Космічними Законами

Останні кілька місяців, десь близько півроку, я спостерігаю, що збільшилася в рази, в десятки разів, кількість людей, які раптом починають страждати від панічних атак. Раптом на рівному місці адекватні, більш-менш навіть забезпечені, раптом починають страждати від панічних атак. У людей активувався страх смерті, звідки не візьмися, і вони практично йдуть «пачками» до лікарів, сідають на антидепресанти і на цьому їхнє життя, по суті, закінчується. Тому що вони глушать той найсильніший і могутній страх, який їх штовхає, вони його глушать антидепресантами.

Так от, запам’ятайте, Світ як тут на Землі, так і у Всесвіті – Дуальний. Як тільки ми боїмося смерті, ми не пам’ятаємо свою вічну, божественну Душу, як вічну безсмертну Душу, а вона вся пронизана лише вібраціями Любові. Так ось тут на Землі, коли ми підживлюємо своїми думками та вчинками наші страхи – ми невігласи. Ми просто не розуміємо влаштування різномаїття всього, що навколо нас відбувається.

Космічні Закони – це необхідний елемент нашого сьогоднішнього Життя для всіх людей на землі.

Духовні практики як невід'ємна частина життя

Космічні Закони – це не іграшка, і духовні практики – це не данина моді, коли всі масово 10-15 років тому починали щось практикувати (медитації, йоги і так далі). Потихеньку це стало щоденною практикою. Усі почали медитувати, займатися йогою для того, щоби там щось собі підвищити.

Духовні практики – це необхідність і вони повинні стати частиною нашого життя такою, як повсякденний прийом їжі, як повсякденний душ, як повсякденне спілкування з рідними та близькими.

Духовні практики – це пізнання Космічних Законів. І де вони їх шанують, а там, де стоять заборони. Запам’ятайте, будь ласка, що вони дуже близькі, і найближча система, що поряд з нами, яка дає нам дуже чітке розуміння, що таке духовні практики і Космічні Закони – це система Таро. Я хочу, щоб ми розуміли, що багатьом релігіям світу дуже вигідно, щоб ми жили тільки за земними законами, щоб ми відчували себе жертвами обставин, були рабами власних забаганок і пожадливостей. Коли ми втрачаємо добрість у собі, коли шукаємо лише доброти за чужий рахунок, ми явно духовно не розвиваємося, а Космічні Закони – це ті закони, які отримала наша Душа спочатку, коли йшла сюди землю в повному арсеналі свого ДНК – коду. До речі, вони прописані ще на базових восьми клітинах, які ми завжди маємо у своєму тілі (первинні 8 клітин безсмертя). Я думаю, що деякі з нас про це знають, читали чи чули.

Всесвіт побудований на взаємодії чоловічого та жіночого початку без боротьби, а при взаємодії створюється все, що ми бачимо. Ось ця взаємодія дуже чітко і безпосередньо промальована в стародавніх єгипетських Таро. На золотих пластинах у Стародавньому Єгипті жерці намалювали чіткими символами, промальованими до дрібниць, історію появи Душі людини на Землі. Потім сходження цієї Душі до вершини Піраміди, так і повернення до Першоджерела. Піраміда – це завжди була форма творіння, форма Духа, геометрична фігура, яка завжди говорить про творіння на духовному рівні. До речі, слово “піраміда” (у перекладі з грецької) – вогонь, що горить усередині. І ось насправді, якщо ми основи двох пірамід щільно складемо одну до одної, то ми отримаємо дуже цікавий багатогранник, який називається Октаедер – це одне з Платонових тіл, а 5 Платонових тіл, які описав Платон, вони знаходяться всередині і зовні нашого фізичного тіла, як сакральна геометрія. Але всі багатогранники – вони чоловічі за своєю структурою, тому що вони складаються з прямих ліній і мають вершини. Наприклад, той самий зірковий тетраядер чи восьмигранник.

Найдавнішим зображенням є “Квітка Життя”. Квітку Життя знаходили по всьому світу на землі, і якщо ми з’єднаємо прямі лінії з округлими сферичними – ми пізнаємо Всесвіт. До речі, вважається, що саме ця Квітка Життя розповідає про закони творення простору та часу. Дуже важливо, щоб Ви розуміли, щоб ми з Вами хоч якось трохи наблизилися до розуміння, що навколо нашого тіла є фігури під назвою “аура” та “чакри”. Хтось каже, що існує 7 чакр, хтось 9, а стародавні єгиптяни використовували 13 чакр, або на Сході можна дізнатися, що є безліч десятків чакр, чи не в кожному суглобі. Тобто ми зараз говоримо про те, що просто навколо нас обертаються якісь енергії, і важливо, що ми вже хоч якось до цього приходимо. Саме від єгипетських Таро слідом пішли всі інші Таро, які існують на цій землі.

Подивіться відео про авторську колоду карт ТАРО Тетяни Дугельної

Перш за все, я хочу, щоб ви запам’ятали, що Таро – це не смертельна колода, яка тільки для ворожінь, тому що у багатьох одразу йде така асоціація, що якщо це карти, то це тільки для ворожінь і пророкувань. Але, початкова історія єгипетського Таро, яку дав як систему знань – Бог мудрості, писемності Гермес жерцям стародавнього Єгипту – ця система була призначена лише для однієї мети – пізнати Космічні Закони, перебуваючи на землі в обмеженому тілі, бо наше тіло обмежене. Ми в нашому тілі живемо якийсь короткий проміжок часу, хай це буде сто років. Це тіло має обмежений функціонал, колись ми активні, а колись більш пасивні. У цьому тілі йдуть якісь процеси через наше усвідомлене управління, а якісь зовсім неусвідомлено, наприклад, наше дихання. Поки ви про нього не думаєте, ви 100% в цей же момент дихайте тільки поверхнево або іноді затримуєте дихання.

ТАРО призначені для ворожіння?

Колода Таро – це не ворожильна колода. Звичайно ж, щоб зберегти Космічне Знання Космічних Законів, давні жерці в Єгипті були дуже хитрими, вони були не лише мудрими, розумними, а й хитрими. Вони розуміли, що наближається кінець цивілізації, і тоді їм треба було передати свої знання якимось чином. Зображення було нанесено на золоті пластини та вивішено вздовж центральної галереї піраміди, яку ми сьогодні знаємо – піраміда Хеопса. Але жерці розуміли, що золото точно буде розкрадене і точно буде розплавлене, і знання не дійдуть у такому вигляді, а фрагменти цих самих зображень, які були на цих 24 пластинах на стінах центральної галереї. Ці зображення, вони фрагментарно є в багатьох храмах на території сучасного Єгипту. Ці зображення фрагментарно є у тих храмах, де ці містерії чи ритуали якимось чином програвались у ритуалах того чи іншого храму. Дуже важливо розуміти, що на самі пластини було внесено конкретні послання з певною логікою.
 

Що ж зробили давні жерці, щоби ці знання, знання про Таро дійшли до наших днів?

Вони його спотворили. Жерці знали, що якщо передати справжнє знання людям, то воно точно не дійде через 1000 років, а якщо його трохи спотворити і розбавити чимось, воно пройде тисячі років. Що зробили давні жерці? Вони прибрали з колоди 2 Аркана і зробили лише 22 Аркани (нульовий та 21 Аркан пронумерований). Старші Аркани постраждали на 2 Аркана, і про те, що щось із Арканами не так, це знання пішло у світ. Тому багато тарологів кажуть, треба поміняти 2 Аркани місцями. Наприклад, 8 і 11, або щось не так із двома Арканами. Вони розклали систему Таро на лінійну послідовність. Тобто є нульовий, потім він переходить у другу енергію, потім у третю і так далі. Коли ми розглядаємо лінійно будь-який процес, ми знаходимося у тривимірному світі. Відповідно, віддали систему, прибравши звідти цей об’єм, спіраль еволюції, і це знання пішло у світ. Але, щоб люди не докопалися до Істини, то до старших Арканів були додані придворні або молодші Аркани, які відповідали чотирьом стихіям, з яких складається світ, тобто все дуже логічно і красиво. Таким чином, повністю весь набір колоди складався з 78 карт, і цю колоду, як гральну та передбачальну жерці Єгипту віддали циганам, які як вигнані жерці з храмів Єгипту за непослух через порушення Космічних Законів, були вигнані, і вони пішли служити усьому світу, розносячи це знання по всьому світу.

Єгипетське Таро Гермеса
24 Старших Аркана
Тот*АИЯ (Тетяна Дугельна)

Таким чином, до нас з Вами докотилося знання про Аркани, як знання лише як про систему ворожіння. Дуже часто, у нас йде зв’язка між картами та циганами – це вже як архетипова картина. Звичайно ж, коли Таро докотилися до Західного світу і ними стали цікавитися вже люди блакитної крові, то тут вони вже природно стали розуміти, що Таро – це не зовсім ворожільно-передбачувана система, щось там все-таки є ще. Але, ось це “щось” почало вже тоді підніматися на поверхню, коли виникло ціле захоплення єгиптологією, коли почали бачити колоду Сен-Жермена, а спочатку безсмертний вчитель людства граф Сен-Жермен, він промалював ту колоду, яка була максимально схожа на ті Аркани, про які я розповідаю вам, які були в піраміді Хеопса на золотих пластинах. До речі, чому їх зображено на золоті? Тому що золото має таку властивість, усе з чим воно контактує, воно назавжди запам’ятовує цю формулу, і коли навіть розплавляємо золото, інформаційно з чим контактувало золото, воно залишається навколо цього золота. Виходить, розграбувавши піраміди і розплавивши золото, розділивши його на дрібні частини, і поширивши по всьому світу у вигляді якихось прикрас, ми можемо припустити, що може бути в наших сережках, кільці або кулоні, є якась мікрочастка, на рівні колективного поля, від того золота, яке стосувалося інформації, пов’язаної з темою єгипетського Таро, які висіли у піраміді Єгипту. Все може бути, особливо якщо враховувати той кругообіг металу на землі, який постійно відбувається.

Граф Сен-Жермен промальовує ці 22 Аркана і віддає єгипетську колоду у світ для того, щоб люди могли, розглядаючи ці зображення, ще щось пізнавати для себе нове. Кожне зображення, яке намальовано на кожному Аркані, має потенціал розкриття Космічного Закону.

Космічний закон – це той закон, який робить нас вільними. Вільними від обмежень дуального світу, від страхів, сумнівів. Ми стаємо більш відкритими у цьому житті. Ми вільні від страху смерті, тому що ми розуміємо, що смерть є мірою нашого життя. І ось якою мірою ми собі самі відрізали, чого ми захотіли, що ми запланували і як ми запланували це прожити, ось так ми тут і живемо.

На жаль, наш з Вами духовний розвиток пов’язаний із будь-чим, але не з розумінням, що на відстані витягнутої руки, у нас лежать прописані в символіці духовні закони. Так, і вони прописані найближче в Арканах Таро. Їх не можна боятися. В Нумерології Духовного Таро, автором системи якої я є, ми не розглядаємо Таро як лінійку, а ми розглядаємо кожен Аркан – парно. Ми не розглядаємо лінійно розвиток подій, тому що Космічні Закони нас виводять у діапазон мінімум четвертого виміру свідомості, а взагалі у п’ятий вимір, у мірність, де ми розкриваємось у безумовній Любові і, розуміємо нарешті, що наша Душа – це Любов.

Аркани Таро – це спочатку Космічні Закони, і якщо Ви боїтеся, що вони якось почнуть поводитись по-іншому, то це у Вас у голові. Очищати? Навіщо очищати космічні закони? Очищайте голову. Багато людей мені кажуть, що, Тетяно, у мене Ваші книги лежать на полицях і я їх не читаю, але в мене щось відбувається. Так от, ось ця колода, матиме такий же ефект, вони будуть у Вас лежати, але при цьому працюватимуть. Космічні закони працюють уже від того, що вони є у Вашому полі, а якщо ще закони такого плану, які систематизовані, пов’язані з Вашою генетичною програмою та пов’язані з Вашими первозданними клітинами безсмертя, то про яке очищення може йтися? Я закликаю Вас не боятися, тому що вчення є Світлом.

З Любов’ю, Тетяна Дугельна 

Сподобалася стаття? Поділіться нею, будь ласка, з друзями або напишіть свій відгук нижче.

Facebook
Telegram
Email
Skype

Додати коментар

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі