Значення цифр за Піфагором

Значение цифр

У даному матеріалі Ви знайдете трактування до комбінацій простих чисел за піфагорійською системою.

Цифра "1" - самооцінка, амбіції

Зовнішній прояв, характер, активність, творчий імпульс, воля.
 

1 – один із найскладніших характерів. Їм володіють люди, суперечливі у своєму прояві. Живуть собою, твердженням себе, зосереджені на собі. Мало цікавляться чим і як живуть інші, їм важливіше свої інтереси та своє життя. Такі люди не приймають поспішних рішень, дають складні відповіді, які можна зрозуміти по-різному, що дає можливість відмовитися згодом від своїх слів. Не треба на них тиснути – при малому запасі гнучкості, податливості вони одразу дають відсіч і вступають у суперечку. Часто це першопрохідники, експериментатори. Їм треба знайти у собі опору, стрижень, виявити свої здібності, талант, волю.

11 – зазвичай м’який характер. Добре взаємодіють із іншими людьми, вміють слухати, співчувати – приймати почуття та енергію іншого. Прагнуть привернути до себе увагу, люблять похвалу та подяку. Якщо не отримують цього, їм необхідно хвалити, цінувати і любити себе самому, тобто живити себе зсередини.

111 – характер спокійний, стійкий. Такі люди легко знаходять спільну мову з кожною людиною. Гнучки у спілкуванні, за потреби поступляться, але можуть перемогти будь-якого деспота. Це своєрідний амортизатор між людьми, що піддається тиску, але завжди відновлює свою форму. Завжди відстоять себе при м’якості, що здається. Не треба натискати на них, пробувати свою силу. Як стиснута пружина, вони жорстко спрацьовують на віддачу. У житті активні, заповзятливі.

1111 – стабільний, спокійний, вольовий характер. Такі люди терплячі, витривалі, люблять визначеність, постійність. Завзято домагаються своїх цілей. Можуть бути вперті та консервативні. Не тиснуть на інших, але й не дають тиснути на себе. Самодостатні, врівноважені.

11111 – енергійний, відкритий, сильний, багатосторонні інтереси. Необхідно спрямовувати цей потік енергії в позитивне русло, знайти застосування в науці, мистецтві, майстерності, бізнесі. Такі люди при досягненні мети захоплюють оточуючих своєю ідеєю, виявляють волю та натиск. Рухливі, винахідливі, волелюбні. Їм краще працювати самостійно та з повною віддачею сил. Невитрачена енергія викликає конфлікти, деспотизм, тиранію. Іноді їм потрібна розрядка – спорт, робота на присадибній ділянці і т.д.

111111 – зовні терплячі і стійкі, внутрішньо перевантажені енергією, що стримується. Цілеспрямованість та самооцінка можуть бути занижені через незнання шляхів застосування свого потенціалу. Найкраще спрямовувати свою енергію на благо оточуючих, бути опорою та захисником інших. Такі люди правдиві та непохитні. Необхідна віра у Вищі сили, оскільки інших авторитетів їм немає. Обов’язок і терпіння – їхня основа, і життя постійно дає їм відповідні обставини, щоб виявити ці якості. Невитрачена енергія руйнує їх, проявляючись у негативній якості.

1111111 і більше – самотні вершини. Люблять лад, закон, поважають знання. Необхідний зв’язок з Вищим світом, духовність, інакше можуть бути похмурі та жорстокі.

Цифра "2" — енергія

Дана цифра означає енергію дій людини, енергію контакту.

Дана енергія не зовсім ідентична відомій енергії органів людини, яку в  акупунктурі називають ЧІ меридіанів. Надалі ви побачите, що вони все ж таки мають зіткнення через взаємний перехід цифр 2 і 4. Людина, яка має енергію в змозі робити те, що їй не дуже подобається, але необхідно. Енергія, що позначається цифрою 2, характеризує сумісність людей через енергетичний контакт. Питання вампіризму та донорства завжди ставилися саме до енергії, за яку відповідає цифра 2.

Відсутня 2 – такі люди надмірно чутливі, уразливі, часто сором’язливі, спокійні, миролюбні. Вони оберігають свій внутрішній світ, свою вразливість. Неохоче діляться своїми проблемами, вважають за краще вислухати інших. Тиск із боку може викликати в них вибух емоцій, після чого слідує знесилення. Можлива потенційна конфліктність. Треба навчитися керувати своїм станом за допомогою аутотренінгу, музики, ароматерапії, кольоротерапії, йоги, цігун і т.д., навчитися поважати і цінувати себе і свої почуття.

– люди схожі з наведеною характеристикою «відсутня 2». Залежні від вияву емоцій оточуючих. Вміють співчувати. Їм слід уникати стресових ситуацій та сильних емоцій.

22 – такі люди товариські, добре співпрацюють із іншими. Емоційно стійкі, привабливі, терпимі, м’які у спілкуванні, сприйнятливі до почуттів та емоцій інших – співчувають.

222 –такі люди мають внутрішню стійкість, самодостатні, впевнені у спілкуванні, добре володіють собою, активні в контактах, рішучі, оптимістичні, відкриті. Може виявлятися владність, нав’язливість, екстравагантність у вираженні почуттів.

2222 – такі люди спокійні, стабільні у прояві емоцій та почуттів, дуже терплячі, самодостатні, щирі, надійні. Наполегливі у досягненні цілей. Благотворно впливають на оточуючих своєю присутністю. Можуть бути пасивними. Вони витривалі, мають достатньо внутрішніх сил для подолання тривалих важких ситуацій. Вони інтуїтивні, чутливі.

22222 – це енергійні, яскраві люди, дуже емоційні. Незалежні та волелюбні, владні та сміливі. Вони сповнені своїми почуттями, часом не зважаючи на почуття інших. Невитрачена емоційна енергія дає дратівливість, впертість, запальні процеси в організмі. Їм необхідно постійно витрачати свою психічну енергію з користю для себе та для інших: організовувати та надихати людей, допомагати їм, ставити перед собою великі цілі та досягати їх.

222222 – такі люди є природними екстрасенсами, мимоволі впливаючи на оточуючих своїм станом. Необхідно навчитися використовувати свою енергетику на користь інших.

Цифра "3" - здатність створювати

Самореалізація, творчий імпульс, підприємливість, енергія життя, творення, здатність до технічних наук, технічний склад розуму.

Відсутня 3 – такі люди малоактивні, інертні, нерішучі, схильні до зневіри. Їм не вистачає впевненості у собі, віри у свої сили. Уникають відповідальності. Часто відмовляються від вигідних можливостей, надаючи перевагу залишатися в тіні. Вони пізно розкриваються як особистості, в них занижена самооцінка, від чого можуть бути матеріальні труднощі і сімейні негаразди: задовольняються тим, що мають, неспроможні відстояти себе на роботі та в сім’ї. Переслідують цілі, які не приносять зиску. Вчитися оптимізму.

3 – люди настрою. Проявляються хвилеподібно: то загоряться і зроблять багато, то охолонуть і не діють. Часто неорганізовані, можуть недбало ставитися до своїх обов’язків. Непостійні в цілях та контактах. Діють за зацікавленістю, захопленістю. Прагнуть нових знань, нових вражень.

33 – активні, цілеспрямовані люди. Вони товариські, маю широке коло знайомих, оптимістичні, рішучі та пристрасні. Мають велику здатність до творчості та самовираження. Але їх здібності можуть бути розвинені на повну силу лише завдяки терпінню та дисципліні. Соціально активні, популярні, надихають людей своїм життєлюбством. Великодушно вибачають чужі промахи. Мають швидку реакцію, розвинений практичний розум.

333 – люди справи, активно шукають самореалізації, рішучі. Вони мають оригінальний, винахідливий розум. Мають волю і мужність взяти на себе відповідальність. Якщо взялися до справи, то зроблять більше, ніж від них очікували. Люди, що захоплюються справою. Люблять життя у всіх його проявах. Знають, як заробити гроші та використати їх. Завжди готові вчитися та набувати життєвого досвіду.

3333 – наполегливі, активні люди. Мають завзятість, щоб долати невдачі. Прагнуть стабільності становища, до закріплення результатів. Мають силу переконання і можливість впливати на людей. Але може бути і невміння приборкувати свої недоліки та вади, придушення інших, заперечення авторитетів, консерватизм, скнарість.

33333 – такі люди мають широке коло спілкування, різнобічні інтереси, необмежені можливості. Цілком, «з головою», йдуть у свою справу. Вирізняються великою енергійністю, спрямованістю у майбутнє. Можлива розкиданість у справах, марнотратство. Втомлюють своєю вічною активністю. Прагнучи до мети, можуть не розрахувати своїх сил і можливостей, від чого страждає результат.

Цифра "4" — здоров'я та сексуальність

Стабільність, стійкість у житті, практичність, розум, інтелектуальні здібності, зв’язок з родом. Планомірність та послідовність життя.

Відсутня 4 – такі люди нетерплячі, суперечливі. Можуть бути різкими у спілкуванні. Часто вибирають шляхи найменшого опору. Піддаються впливу, можливо розкиданість, мінливість у справах і думках. Можливо слабкий зв’язок з родом, з батьками, проблеми в сім’ї. Постійно виникають несподівані ситуації у житті, раптові хвороби. Необхідно навчитися організованості, терпінню; стійко і спокійно приймати раптові зміни у житті.

4 – такі люди добре сприймають знання, знаходять їм практичне застосування. Люблять визначеність та справедливість. Їхнє життя стійке і стабільне. Не схильні йти убік, якщо стикаються з труднощами. Орієнтовані на практичні, традиційні цінності. Добре працюють у колективі.

44 – такі люди надійні та відповідальні, прямодушні та чесні, консервативні та обережні. Можуть бути у спілкуванні твердими та неподатливими, серйозними та дещо нудними. Їм треба легше ставитися до життя та недоліків інших людей. Вони віддані традиціям, роду та дому. Дбають про дітей та старше покоління. Багато хто з них довго живе з батьками.

444 – такі люди мають гарну ділову хватку. Працюють свідомо та напружено над поставленою метою протягом тривалого часу. Прагнуть створити міцний фундамент у житті. Вони мають швидкий аналітичний розум. Цінують порядок у всьому, вміють встановлювати та підтримувати його. Уважні до дрібниць та скрупульозно підходять до будь-якої справи. Вважають за краще ретельно проаналізувати завдання перед тим, як приступити до його практичної реалізації. Мають гарну інтуїцію. Вони стають опорою, оплотом сили та прикладом дисципліни для оточуючих. Але можуть і придушувати оточуючих. Їм треба виявляти більше гнучкості у справах і відносинах, брати до уваги думку інших.

4444 – такі люди вирізняються глибоким, серйозним розумом. Грунтовність і впевненість походять від них. Цінують стабільність становища, мають силу переконання. Манері мови властива владність. Таким людям упорядкування важливіше за свободу, яку вони часто розуміють як хаос. Умиротворення, одержуване ними від порядку, може здаватися в’язницею для їхніх близьких. Вони чесні, рішучі й наполегливі, але вперті й неподатливі. Не сприймають брехню і вдавання. У житті все роблять у своїх інтересах.

44444 – такі люди поважають знання та закон. Рухливі та допитливі. Мають широке коло інтересів. Систематизують та конкретизують отриману інформацію. Пізнають світ у подорожах. Часто це захоплені колекціонери, шукачі та випробувачі.

Цифра "5" — я та соціум

Прояв особистості в соціальному середовищі, розуміння громадських інтересів, логіка, аналіз, планування, ідеалізм, відкритість, справедливість, широта інтересів, успішність, розум, любов, відносини з дітьми.

Відсутня 5 — це люди, які не прагнуть брати участь у суспільному житті, вони живуть особистісними інтересами. Соціально активними їх не назвеш, вони мешкають у своєму світі. У соціальному середовищі їм важко розкрити та реалізувати свої можливості. Вони постійно зайняті напруженими роздумами над минулим чи намагаються спрогнозувати подальші події.

5 – такі люди розумні та реалістичні. Цікавляться життям суспільства. Допитливі, мають різнобічні інтереси. Люблять подорожувати та пізнавати життя. Доброзичливі, гостинні. Мають почуття справедливості та відкритості.

55 – ці люди наділені великою життєвою силою, оптимізмом та великодушністю. Мають творчу уяву, здоровий глузд і впевненість у своїх силах. Добре адаптуються у житті. Полюбляють зміни, нові речі, нові враження. Вони мають чудові стосунки з людьми, вони вміють співпрацювати, спілкуватися в суспільстві та вести ділові переговори. Щедрі на гроші, великодушні та милосердні. Успіх супроводжує їх у житті. Люблять життя у всіх його проявах. Їжа, секс, подорожі та інші блага дуже прикрашають їхнє життя. Друзі та колеги підтримують їх та просувають на шляху до успіху.

555 – ці люди соціально орієнтовані. Дуже товариські, мають широке коло знайомих із різних верств суспільства. Мають творчу уяву і широке коло інтересів. Мають різні здібності та гострий розум. Віддають перевагу відсутності дисципліни. Можуть проявляти імпульсивність, робити і говорити те, про що пізніше шкодуватимуть. Натури, що захоплюються, може бути надмірна пристрасть до чого-небудь, зловживання життєвими благами.

5555 – ці люди мають інстинктивне знання, як проявити все найкраще, що в них є. Знаходять гарний практичний вираз своїм організаторським, управлінським чи артистичним здібностям. Покладаються більше на себе, на власні ідеї та сили. Наполегливість і настійлтвість руйнують всі перешкоди на їхньому шляху. Реалісти.

55555 – таким людям необхідно широке поле діяльності, де вони могли б виявити свій великий потенціал, свої організаторські здібності та мали б свободу пересування. Люблять займатися кількома справами одразу. Якщо знаходять справу, де можуть реалізувати свої здібності, то досягають значних висот.

Цифра "6" - здатність до праці

Співробітництво, робота, творчість, обов’язки перед суспільством та сім’єю, матеріальне забезпечення, доброта, гармонія, привабливість, здоров’я (схильність до набутих хвороб), здатність до матеріального забезпечення сім’ї, натхнення почуттів, емоційний зв’язок.

Відсутня 6 – такі люди працюють за зацікавленістю. Робота з примусу або тривала фізична робота призводить їх до швидкої втоми, дратівливості, конфліктів, втрати енергії, а відтак і здоров’я. Мало терпимості до оточуючих, відповідальності перед ними. Можуть бути проблеми у спілкуванні, часто почуваються незрозумілими та самотніми, не усвідомлюючи причин. А це відбувається тому, що зв’язок між ними та іншими людьми часто поверховий. У житті належить пройти період фізичної роботи. Треба щиро цікавитись життям оточуючих, дбати про них, якщо необхідно – жертвувати, терпимо ставитись до них. Привчати себе до необхідної повсякденної роботи, навчитися знаходити у ній задоволення.

6 – такі люди багато працюють, щоб досягти комфорту та благополуччя, прив’язані до дому та сім’ї, допомагають оточуючим, товариські, практичні. Вони хочуть бути впевненими, що вони потрібні людям, інші вдячні їм за турботу і увагу. Терплячі до недоліків близьких, здатні багато пробачити. Вони спокійні, підтримують гармонію всередині сім’ї та соціальної групи. Дбайливі стосовно своїх батьків та дітей.

66 – такі люди багато і старанно трудяться. Вміють знаходити задоволення у роботі. Багато хто стає майстрами своєї справи, має «золоті руки» – вміє творити, створювати гарні речі. Вони чуйні та чутливі до оточення. Прекрасні слухачі – співчувають і розуміють. Багато хто має цілющі здібності. Вони щедрі, добрі та привабливі. Їм слід розрізняти, коли їхня допомога дійсно потрібна, а коли вона шкодить людині, роблячи її пасивною, дозволяє «сідати на шию».

666 – за Біблією «кількість звіра», тобто нижчої природи людини. Людині в житті належить пройти спокусу «дияволом», спокусу потурання своїй нижчій природі: людина може всі сили віддавати задля досягнення матеріального чи фізичного благополуччя, шукати слави, популярності, може стати гравцем, покластися на щасливий випадок, може перебувати у полоні своїх пристрастей, почуттів , бути занадто егоїстичною. Може бути чутливою надміру до ставлення оточуючих і, відчувши критичне ставлення себе, відразу ображатися, бути мстивою, довго не забувати образ. Можлива одержимість роботою, релігією, почуттями, пристрастями тощо. Спокусою і небезпекою є сприйняття себе як рятівника світу, який несе на своїх плечах труднощі інших людей. Між реалізацією потенціалу своїх можливостей та вседозволеністю. Між владою (влада – це насамперед відповідальність) та владністю. Між володінням чимось і залежністю від цього. Можливо спокуса домагатися прекрасних цілей будь-якими, часом негідними, засобами, бажання насильно «ощасливити»: «Дорога в пекло вистелена добрими намірами». Треба побоюватися настирливості, контролю над усім і всіма, домашньої тиранії, прагнення завжди бути правим у суперечках. Намагатися розуміти чужі проблеми, знаходити компромісні рішення, поважати чужі погляди.

Перевернути 666 у 999 – прийти до вищої духовності, керівництва Вищих Сил, до розуміння та ухвалення Вселенських Законів.

6666 – число дуже важливе для Землі, на думку одного відомого академіка. Значить, і для людини. Число стабільності, глобально значимих проявів. Необхідне зростання самосвідомості, заняття мистецтвом, розуміння краси та закономірності світу, виховання терпимості та доброти, керівництво Вищих Сил. Дуже товариські, серед їхніх знайомих є люди різних соціальних верств, з різною освітою. Дуже працьовиті. Їм слід навчитися інстинктивно визначати, коли слід зупинитися у роботі, оскільки цілком здатні виснажити організм, переслідуючи свої цілі.

Цифра "7" – успіх, ангели–охоронці

Знання, закон, самопізнання, відносини людини з внутрішнім світом та навколишнім світом. Кар’єра, успіх, сила волі. Партнерські, сімейні та ділові відносини.

7 – такі люди серйозні та старанні. Усвідомлюють себе та своє місце у світі. Незалежні та самодостатні. Мають власну думку про сенс життя і про те, що відбувається у світі. Спеціалізуються у певній галузі. Добре засвоюють наукові та технічні знання, мають здібності у цих галузях. Підтримують добрі стосунки в сім’ї та суспільстві. Але їм потрібен час, щоб стати самими собою.

77 – такі люди добре усвідомлюють свої можливості та завжди знаходять шляхи їх реалізації в житті. Мають гарну інтуїцію та аналітичний розум. Глибоко проникають у суть речей, не люблять поверхневих суджень. Мають великий інтерес до науки, філософії. Ними рухає прагнення до знань та законності. Гострий розум допомагає їм осягати таємниці життя. Полюбляють вчитися. Вважають за краще працювати самостійно. Коли їхнє життя налагоджене – вони сама чарівність та привабливість. Люблять демонструвати власний розум та ерудицію.

777 – такі люди вірять у життя та власні сили і ніколи не впадають у паніку, знаючи, що рано чи пізно все налагодиться. Довіряючи життю і намагаючись уникати негативних думок, вони роблять своє існування спокійнішим і безпечнішим. Ставлять собі високі цілі і чітко знають чого хочуть, домагаються намічених цілей оптимальним способом. Бажають у всьому досягти досконалості. Приймаючи життя таким, яким воно є, вони сміливо дивляться вперед і приймають матеріальні цінності як щось зрозуміле, бо головне для них – внутрішнє умиротворення.

7777 – такі люди самі визначають те, що з ними станеться. Люди мають яснознання про себе і про Світ. Їм потрібна духовність, керівництво Вищих Сил, добровільне матеріальне обмеження, шлях правди та гармонії, викорінення зла. Життя у рамках Закону.

Цифра "8" - почуття обов'язку

Число трансформації, перетворення душі та тіла, творчої реалізації. Воля, обов’язок. Незалежність, унікальність, оригінальність. Число досконалості, досягнення. Встановлення рівноваги між матеріальним і духовним. Вступаючи в епоху Водолія, де управитель Уран, що відповідає цифрі 8, всім необхідно опрацювати якості цієї цифри. Це і життя у надшвидкісному режимі – навчитися жити на високих швидкостях, при цьому не втрачаючи інтуїтивного контролю над тим, що відбувається.

Відсутня 8 – такі люди намагаються дотримуватися певних життєвих правил, йти уторованим шляхом, приймаючи речі такими, якими вони є. Лише надзвичайні ситуації виводять їх із рівноваги та змушують поглянути на життя по-новому. Чим частіше їм доведеться займатися переоцінкою цінностей, тим легше їм буде пристосовуватися до дійсності, що постійно змінюється. Можуть бути непрактичні та ліниві, намагаючись жити за рахунок інших. Якщо не досягли успіху у справах, недостатньо багаті або відчувають брак коштів для повного задоволення своїх матеріальних потреб, то почуваються нещасними та знедоленими, скаржаться, що доля до них несправедлива, але не прагнуть діяти. В основі цього – небажання тверезо оцінити обстановку.

– такі люди незалежні, впевнені, прагнуть досягти успіху у всіх сферах життя. Вміють радіти своїм досягненням та відчувають задоволення, досягнувши наміченої мети. Їм у більшості випадків супроводжує удача, тому що вони інтуїтивно вловлюють вигідні можливості та мають сміливість взяти на себе відповідальність. У житті на них чекає визнання, матеріальне благополуччя, але успіх буде неповним без духовного зростання, розширення свідомості, без усвідомлення того, що влада – це насамперед відповідальність перед іншими. Число 8 називають числом влади, грошей та боргу. Але гонитва за наживою – лише марна витрата енергії. Тільки духовне зростання, праця на благо інших дадуть успіх у житті.

88 – такі люди мають сильне енергетичне поле, навіть якщо вони не багаті, в їх присутності виникає відчуття сили та респектабельності. Вони самовпевнені, наполегливі, не бояться висловити свою думку і вселяють впевненість у оточуючих. Їм притаманний дух змагання, здорової конкурентної боротьби. Вони, як правило, справедливі та вимагають справедливості від інших. Необхідний самоконтроль, самодисципліна, не порушувати права інших заради власної вигоди, не завдавати іншим страждання при досягненні своїх інтересів.

888 – це знак великого потенціалу для духовного зростання та матеріального добробуту. Такі люди, навіть залишаючись у тіні, працюють, не шкодуючи себе і не шкодуючи сил, на спільне благо. Це знак служіння народу, знак великого обов’язку. У кожному разі правитель із трьома вісімками досягає визначних результатів.

8888 – це люди з парапсихологічними здібностями та винятковою сприйнятливістю до життя. Їм відкриті надприродні шляхи. Необхідний духовний учитель і служіння Вищим Силам. Без цього можливий прояв негативних якостей цифри 8.

Цифра "9" - інтуїція

Світогляд, сфера знань, усвідомлення світу.

Геніальність, талант. Любов, співчуття, служіння іншим, людству загалом. Духовне керівництво Вищих Сил, віра в Бога.

9 – людина «розумна», «Homo sapiens» XX століття, яка отримує знання у процесі навчання. Недарма саме у XX столітті запровадили загальну грамотність у всіх цивілізованих країнах. І наука сильно розвинулася саме у XX столітті: «знання вирішують все», бурхливий інтелектуальний ріст, інтенсивний розвиток техніки та точних наук. Таким людям необхідно отримувати постійно нові знання, щоби не відстати від часу.

99 – такі люди розумні від народження. Навчаються легко, майже без докладання зусиль, тому часто ліниві. Мають філософський погляд на те, що відбувається. Соціально орієнтовані, ідеалістичні. Мають широкий погляд на життя. Тільки робота над втіленням грандіозних планів здатна принести задоволення. Пред’являють високі вимоги як до себе, так і до оточуючих. Вони відкриті та неупереджені. Серед них багато духовних та релігійних людей. Багато хто має високий художній смак і музичні здібності. Емоційні, проникливі, чуйно реагують на всі життєві події, з яких роблять відповідні висновки.

999 – такі люди дуже чутливі до реальностей світу. Мають «внутрішні знання», артистичні, талановиті, геніальні. Романтичні, мають багату уяву. Вони увібрали в себе досвід усього попереднього тисячоліття. Життя, спрямоване на служіння людству, це «рятівники світу». Їм властива підвищена емоційність, нестійка психіка. Можуть бути напади сум’яття, і навіть розпачу. Людей з безліччю дев’яток притягує як засоби розслаблення алкоголь, наркотики, або вони одурманюють себе абстрактними видіннями, мріями наяву, які відводять їх від реального життя.

9999 – такі люди дуже чутливі та емоційні. Можлива схильність жити у світі своїх мрій та ідей. Мрійливі. Дуже схильні до містичного і цей інтерес може набути як конструктивної, так і руйнівної форми. Розсіяна розумова та емоційна енергія може позбавляти їхньої сили. Треба намагатися бути практичною людиною.

Матеріал підготовлений на основі інформації із просторів інтернету

Сподобалася стаття? Поділіться нею, будь ласка, з друзями або напишіть свій відгук нижче.

Facebook
Telegram
Email
Skype

Додати коментар

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі