Абсолютна енергія – любов

Абсолютна-енергія-любов

28 серпня о 12.00 у рамках книжкового фестивалю Kyiv Book Art Fest відбудеться презентація книги Тетяни Дугельної «Рєйкі – Абсолютна енергія Любові. Поезія імператора Мейдзі».

Під час презентації письменниця, психолог та метафізик Тетяна Дугельна проведе майстер-клас: «АБСОЛЮТНА ЕНЕРГІЯ – ЛЮБОВ».

«Вперше японську поезію Імператора Мейдзі перекладено на українську мову, де мелодіями та барвами підкреслено мудрість віків. Я дописала духовні ессе, коли занурилась у цей всесвіт Істини та Любові. Це книга подорож до глибин Вашої Душі, де Захід та Схід, Небо та Земля, Тіло та Душа об єднаються у духовній практиці Абсолютної Енергії Любові» – Тетяна Дугельна, Майстер Вчитель Рейкі, психолог, письменниця.

книга-абсолютна-енергія-люб
карты абсолютна енергія любові

Поезія Імператора Мейдзі як вправи для Душі – це унікальна книга-путівник для самостійної психологічної роботи та духовного розвитку людини. .

Медитативні карти для душі – духовна практика Імператора Мейдзі через поезію та медитацію. Використовуйте ці карти, щоб розширити свій світогляд, зарядитись позитивною енергією, змінити себе та світ на краще. Практикуйте медитацію Любові через поезію просвітленого Імператора Мейдзі та наповнюйтесь Абсолютною Енергією Любові.

«Неймовірна глибина і одночасна простота – це те, що вразить кожну людину, яка вирішить познайомитись з поезіями імператора Мейдзі. Це настанова життєва й духовна. Для мене велика честь перекладати подібне надбання японського народу для українського читача» – Ганна Вознюк, філолог, перекладач.
 
На майстер класі:
  • Ви поринете у світ японської поезії, яка прозвучить українською мовою
  • Ви відчуєте вібрації істиної Любові, про яку розповість автор
  • Ви будете мати нагоду прийняти участь у медитації «Поле Любові», яка змінить ваше уявлення про Любов

 

А також, у вас буде нагода задати питання автору, Тетяні Дугельній, отримати автограф та сфотографуватись.

Книжковий фестиваль Kyiv Book Art Fest відбудеться 28-30 серпня у Києві (проспект Перемоги, 40, парк Пушкіна».

Презентація книги Тетяни Дугельної «Рєйкі – Абсолютна енергія Любові. Поезія імператора Мейдзі» відбудеться у зоні для презентацій.

Детальніше про фестиваль можна дізнатись тут: https://m.facebook.com/KyivBookArtFest/

На будь-які питання вам відповість наш менеджер за тел.+38- 098-212-69-69

Сподобалась стаття? Поділіться нею, будь-ласка, з друзями або напишіть свій відгук нижче.

Добавити коментар

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі