П`ять принципів Рейкі – основа світогляду людини

Пять принципов Рэйки

Мікао Усуі пропонував своїм учням дотримуватися цих життєвих правил. Вони сьогодні актуальні для кожної людини, яка йде духовним шляхом. Дотримуючись цих правил, ви долучаєтеся до потоку Життєвої Сили Рейкі та наповнюєтеся Світлом та Любов’ю.

Ось ці принципи:

  1. Саме сьогодні і зараз зі мною відбувається найкраще.
  2. Саме сьогодні і зараз я радію цьому.
  3. Саме сьогодні і зараз я живу із відкритим серцем.
  4. Саме сьогодні і зараз я поважаю кожного, з ким зустрічаюся на життєвому шляху. (Чесно заробляю собі на життя).
  5. Саме сьогодні і зараз я дякую за отриману благодать.

ЗМІСТ

Нижче розглянемо короткі розшифровки цих правил (принципів).

1-й принцип Рейкі

Саме сьогодні очікуй на найкраще

Ми перебуваємо в стані занепокоєння, коли ми втратили контакт до життєстверджуючого «Я Є» універсальної Єдності. Занепокоєння – це погана звичка. Ірраціональні нелогічні структури, що складаються з неперероблених досвідів минулого, є джерелом наших турбот. Довірся повністю життєвому плану, який знаходиться в руках нашого Вищого “Я” і відпусти всі свої турботи.

Ми не повинні турбуватися про минуле, тому що це марно – минуле не повернеш. Якщо ви шкодуєте про щось досконале в минулому, то прийміть ваші дії як акт неусвідомленості та відпустіть цю ситуацію.

Також не турбуйтесь про майбутнє! Якщо ми постійно думаємо про наше майбутнє і дбаємо про нього, то ми не живемо в теперішньому. Сьогодні Ти думаєш про те, як Ти житимеш завтра, завтра Ти думаєш знову про завтрашній день і Ти не живеш, життя вислизає від Тебе, так як “Завтра” завжди переноситься на завтра. Не чіпляйтеся за минуле та майбутнє. Ми блокуємо цим нашу енергію, яку можна продуктивно використовувати для втілення в життя наших планів. Живіть сьогодні, тут і зараз, і якщо при цьому ми очікуємо на краще, то наше життя якісно зміниться на краще.

У нас поступово зростає впевненість у тому, що з нами не може статися нічого поганого. І якщо раптом відбуваються події, які не вкладаються в рамки “доброго” за нашими поняттями, то треба усвідомити, що це наші рамки і що цією подією нам надається шанс набути досвіду та духовного зростання.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО «ЩО ТАКЕ ПРИНЦИПИ РЕЙКІ»

2-й принцип Рейкі

Саме сьогодні радій

Якщо дотримуватися першого життєвого правила Рейкі і радіти кожному новому дню, то поступово в нас виробляється почуття радісного очікування перед новим днем. Якщо ми з радістю приймаємо всі аспекти нашого існування, ми випромінюємо цю радість на все навколишнє. І хто може злитися на нас, якщо ми природно випромінюємо радість і любов. Наша радість починає заражати оточуючих і, зрештою, вона повертається до нас.

І що б не сталося, прийми це з радістю, тому що все служить нашому духовному зростанню.

Медитативні карти “Абсолютна Енергія Любові” таять у собі підказки на кожен день для кожного, хто прагне прожити відмінне життя, чуючи голос своєї мудрої Душі.

3-й принцип Рейкі

Будь сердечний до всього живого

Ми всі походимо з Єдиного. Усі форми життя взаємопов’язані одна з одною і становлять цілісну систему. Ми повинні навчитися ставитися з повагою до будь-якого самовираження Існування, любити і поважати всі форми життя. Сердечність до всього живого починається з нас. Після того, коли ми почнемо сердечно ставитися до самого себе, приймемо з любов’ю наше тіло, нашу істоту, то лише після цього ми можемо сердечно ставитися до всіх живих істот.

Вся наша сутність починає випромінювати сердечність, відкритість та прийняття інших і, як наслідок, наше оточення відповість вдячністю та любов’ю. Якщо ми любимо все живе, таким чином ми любимо себе та Матір Землю.

4-й принцип Рейкі

Чесно заробляй собі на життя

Це завжди наше Его, яке вважає за можливе, що за допомогою нечесності ми можемо набути перевагу. Дані Его-ігри приводять нас до ізоляції і заважають нашому духовному зростанню та усвідомленню.

Ми повинні бути чесними перед собою, якщо хочемо залишитися в природному потоці життя. Така чесність означає, що ми за будь-яких обставин завжди повинні дивитися правді у вічі. Ми самі чесні, ми викликаємо це почуття в інших. Хто сумлінно та чесно працює, той відкрито зустрічається зі своїм “Вищим Я”.

5-й принцип Рейкі

Будь вдячний за отриману благодать

Вдячність дарує нашому життю багатство. Вона включає не тільки те, що нам вже дано, але й впевненість і тверде переконання в тому, що ми завжди все отримаємо чого ми потребуємо. Коли ми живемо в стані влячності, ми починаємо магічно притягувати багатство.

У космосі достатньо всього для всіх і тільки наш страх перед злиднями відрізає нас від потоку багатства. Якщо ми зможемо перетворити страх у любов, незнання в мудрість, тоді ми житимемо у безмежному багатстві. Сила наших вдячних слів чи думок створює енергію. На нашу вдячність відповідає космос все більшим багатством. До нас приходить успіх та добробут.
 
Принципи Рейкі

(адаптовані Майстром Вчителем Тетяною Дугельною)

Принципи Рейкі на японській
 

1.    Саме сьогодні і зараз зі мною відбувається найкраще.

2.    Саме сьогодні і зараз я радію цьому.
3.    Саме сьогодні і зараз я живу із відкритим серцем.

4.    Саме сьогодні і зараз я поважаю кожного, з ким зустрічаюся на життєвому шляху. (Чесно заробляю собі на життя).

5.    Саме сьогодні і зараз я дякую за отриману благодать.

 
КЬО дакевА
іКОруна
сІнпай Суна
КАнсясьте
ГОО хагЕме
ХТОні СІНсецуні
 

З Любов’ю до кажного з вас,
Майстер Вчитель Рейкі
Тетяна Дугельна

Сподобалася стаття? Поділіться нею, будь ласка, з друзями або напишіть свій відгук нижче.

Facebook
Telegram
Email
Skype

Додати коментар

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі