Рейкі – Енергія Абсолютної Любові

Рэйки - энергия абсолютной любви

Рейкі – промінь найтоншої, божественної і абсолютної чистоти енергії. Його ще можна назвати розумною плазмою, енергією, що має найвищу свідомість. Практики Рейкі вірять у те, що цей Потік служить лише Добру і ніколи не йде туди, де існує руйнація.

Рейкі як енергія спочатку неполяризована. Тому вона розподіляється в тонких полях людини, дозується, знаходить ту чи іншу полярність через її свідомість, трансформується в енергію тієї якості, яка в даний момент найбільше потрібна людині. Прямуючи в ту чи іншу частину тіла, яка потребує допомоги в першу чергу, Рейкі запускає там зцілення на всіх рівнях від ментального до фізичного. Рейкі змінює характер і темперамент людини, яка її практикує, тому що це Енергія Абсолютної Божественної Любові. Таким чином, Рейкі – це духовна практика.

Навіщо людині Рейкі?

Рейкі – це феномен сучасного духовного життя людини, який допомагає слідувати своєму призначенню та відновити рівновагу та гармонію зі світом. Це абсолютно безпечна та універсальна сила, яка ґрунтується на Законах Всесвіту.
 

Рейкі – японське слово, що складається з двох складів. Склад «REI» позначає «універсальна, абсолютна, божественна». Склад «KI» означає життєву енергію. Таким чином, Рейкі – універсальна життєва енергія.

Всесвіт, що нас оточує, наповнений цією енергією. Це джерело енергії дає нам життя. Рейкі є природною енергією одужання. Вона протікає в потужній концентрованій формі через тіло практика Рейкі і прямує до центру Землі. Цілитель Рейкі не віддає пацієнтові своєї енергії. Цілитель Рейкі – провідник божественної космічної енергії на Землю загалом. Вона передається через намір цілителя Рейкі, без будь-яких зусиль з його боку, не торкаючись аспектів його здібностей.

Рейкі не є біоенергетичною практикою. На відміну від біоенергетики, Рейкі може практикувати кожен, хто отримав ініціацію у Майстра. Біоенергетика будується на тому, що цілитель використовує свої здібності та проводить енергії через себе.

Привабливість системи Рейкі полягає в тому, що вона проста і доступна. Дозволяє кожному охочому отримати доступ до каналу Цілющої Сили Всесвіту. Рейкі як свічка. Від неї можна запалити багато свічок, при цьому сам канал не ослабне, а тільки почне сяяти сильніше. Під час ініціації людина отримує доступ до необмежених ресурсів Всесвіту.

Рейкі допомагає очистити підсвідомість людини, зцілити її Душу і налаштувати духовні закони. Ці закони залучають достаток і процвітання в життя людини. Рейкі – це дар, який залишиться із Вами назавжди. Він стає природним умінням і Вам його потрібно просто «згадати» під час ініціації.

Яким чином відбувається зцілення в Рейкі?

Цілитель Рейкі не звалює на себе «вантаж карми» пацієнта, оскільки лікування дає не цілитель, а сам Потік Рейкі. Цілитель, практикуючий Рейкі, не лікує через себе, тому не може нічим «заразитися». Доза, потужність Потоку, характер дії, орган або система, які потребують зцілення, визначаються цією енергією, тому що Рейкі – розумний Потік. Вона проникає через різні матеріали: одяг, бинти, гіпсові пов’язки тощо. Тому все що потрібно цілителю Рейкі – це висловити намір від імені пацієнта і покласти на нього руки.

Ви знаєте, що в тілі людини є електричні струми. Вони проходять через нервову систему, що пов’язана з кожним органом людського тіла. Ці струми випромінюють клітини людського тіла, а їх вібрації можуть поширюватися, як усередині організму, так і у довкілля. Таким чином вони генерують біомагнітні поля, які можна заміряти. І це успішно роблять вчені у всьому світі. Цікаво, що найсильніше поле у людського серця! Я впевнена, що серце відповідає за Любов людини і є місцем, де «живе» Душа. Потік Рейкі – це енергія Всесвітньої Абсолютної Любові. Тому для сеансів лікування Рейкі немає нікому протипоказань.

Вже доведено, що здоровому органу відповідають найвищі частоти вібрацій. Там, де відбувається вібраційний збій, настає хвороба. Усі випромінювання утворюють єдине тонке поле довкола тіла людини. Його часто називають аурою. Біомагнітне поле людини взаємодіє з іншими біомагнітними полями, зокрема інших людей. Людина може це відчувати у вигляді зміни самопочуття поруч із якоюсь людиною. Згадайте, адже не з усіма поряд Вам добре.

Руки цілителя оточені особливо потужним полем світла, а також є транслятором високих вібрацій через його свідомість. Біомагнітне поле, що випромінюється цілителем, значно сильніше поля, що випромінюється хворим органом хворої людини, тому воно індукує здорові частоти. Захворілий орган, у свою чергу, «прагне» відрегулювати свої частоти відповідно до здорового діапазону. У результаті цей процес впливає на характеристики електричних струмів у клітинах тіла і в нервовій системі хворого органу. В результаті такого спів-налаштування і відбувається зцілення. Тобто поле цілителя як би «підказує» алгоритм налаштування на необхідні частоти, але не впливає на процес лікування. Лікування – це вибір самої людини. Якщо людина отримала досвід із хвороби, то хвороба легко йде у високих вібраціях Рейкі сеансу.

Люди створюють єдину мережу, де на груповому рівні відбувається лікування. Це абсолютно безпечно, тому що в цілительських сеансах Рейкі використовується лише робота в Потоці.

Що таке ініціація Рейкі і як вибрати Майстра?

Передача знань у класичній системі Рейкі Усуі Ріохо проводиться через ініціацію (посвяту), яку проводить Майстер Учитель Рейкі. При цьому не передається знання чи розуміння, а лише здатність бути широким каналом для передачі Рейкі собі та іншим. Цей процес проводиться індивідуально чи малих групах.

Система Рейкі, включаючи позиції рук та всі символи, не працює без особливого процесу, або ритуалу, який різні Майстри називають по-різному: ініціація, налаштування, посвята. Цей процес відкриває, точніше багаторазово розширює, в Учневі канал для перебігу Універсальної Життєвої Енергії. Канал залишається розкритим на все життя, причому не потрібно додаткових ритуалів або вправ для підтримки його в цьому стані. Все, що потрібно Учневі після ініціації, це практика-практика.

ДИВІТЬСЯ КОРИСНЕ ВІДЕО ПРО ІНІЦІАЦІЮ

Вибір Майстра є важливим етапом отримання ініціації Рейкі. Ви повинні його відчути, розкрити своє серце та зробити вибір. Ця людина у Вашому житті залишиться назавжди і тому Ви маєте повністю довіряти їй. Це не означає, ставити його у вигляді ідола та поклонятися. Ви повинні відчувати, що він Вам допомагає і посилює Вашу віру в Силу Цілющого Рейкі Потоку, як силу Усвідомленої Любові.

Майстри Рейкі кажуть, що Учень починає шукати свого Майстра тоді, коли в нього активується клітинна пам’ять про Потік Рейкі. Вважається, що зацікавитися Рейкі можуть ті, хто вже мав у минулих втіленнях цю посвяту. Рейкі – це пам’ять про Всесвітню Любов у кожній клітинці людини.

Це не тільки цілительське вміння для людини, а гармонізація всіх сфер її життя. Вона стає усвідомленішою і всі зміни в її житті призводять до кращого.

Рейкі через принципи впливає життя людини. Вона мислить позитивно, знаходиться в потоці Світла і виявляє Любов до всього сущого. Рейкі не залежить від стану людини, залишаючись завжди Джерелом Життєвої Сили та Гармонії.

Незалежно від того, що з вами відбувається, Рейкі завжди буде існувати як творча та створююча Сила Першотворця.

Результати, які Ви отримаєте, практикуючи Рейкі:

 • Рейкі сприяє природному самозціленню. Ви забудете про таблетки та уколи.
 • Рейкі оживляє Душу, наповнюючи її Світлом та Радістю.
 • Рейкі впливає на клітинному рівні на тіло, зцілюючи його та підтримуючи заряд бадьорості та активності.
 • Рейкі відновлює душевну гармонію та покращує духовне самопочуття.
 • Рейкі діє системно yf всіх рівнях – тілесному, душевному і духовному. Приводить до загального балансу та рівноваги.
 • Рейкі вирівнює енергетичне поле людини та всіх живих істот. Врівноважує роботу всіх енергетичних центрів та сприяє усвідомленню.
 • Рейкі позбавляє напруги і сприяє розслабленню.
 • Рейкі очищає від токсинів фізично та психічно. Прибирає обмеження та психокомплекси.
 • Рейкі зцілює хвороби тіла та розуму. Розчиняє блоки его.
 • Рейкі підвищує адаптацію людини до середовища, що змінюється, є відмінним засобом швидкого відновлення сил після стресів.
 • Рейкі діє на тварин та рослини. Допомагає вирішувати питання у соціумі, наповнюючи силою та енергією для позитивних рішень.
 • І головне, Рейкі діє на людину навіть тоді, коли вона не вірить. Хоча основна мета отримання посвяти в Рейкі – це посилення ВІРИ у Силу Світла та Любові!
 

 

З Любов’ю, Майстер Вчитель Рейкі Усуі Ріохо
Тетяна Дугельна
 

Сподобалася стаття? Поділіться нею, будь-ласка, з друзями або напишіть свій відгук нижче.

Facebook
Telegram
Email
Skype

Додати коментар

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі