Що таке стан потоку та як його утримувати?

Что такое состояние потока и как его удерживать

Стан Потоку часто описують як суб’єктивне відчуття-чуття, яке виникає раптово, незаплановано і також несподівано може зникати. Багато людей хочуть навчитися ним керувати, контролювати його, але їм здається, що це неможливо.

Цей психічний стан характеризується такими проявами:

*** Ви втрачаєте відчуття часу та розчиняєтеся в роботі, яку виконуєте
*** Ви відчуваєте, що у міру того, як просуваєтеся до своєї мети, у Вас збільшується кількість сил та енергії
*** Ви можете працювати в режимі “вічного двигуна” без втоми та напруги над улюбленим проектом
*** Ваш стан польоту, відчуття підтримки Вищих Сил, розкриття всіх можливостей поширюється не лише на сферу, якою Ви зайняті, а й на всі сфери життя
*** Є відчуття, що Ви всесильні та всемогутні, від якого посилюється стан радості та вдячності
*** Відбувається зцілення та відновлення у всіх сферах життя (зцілюються та гармонізуються відносини в сім’ї та бізнесі, йдуть хвороби з тіла, з’являються нові духовні потреби та сенси тощо)
*** Ви включаєте всі ресурси своєї психіки та творите
*** Вас веде інтуїтивний канал, Ви знаєте відповіді на багато питань, перш ніж вони з’являються.

Деякі люди плутають цей стан зі станом розширення свідомості під впливом наркотичних або психоделічних препаратів. Після них як раз людина відчуває втому і не може рухатися до своєї мети. Стан Потоку – це Благословенний стан, коли Ви – Творець Благості та Добра. У такому стані Ви екологічні, чуттєві, гнучкі та толерантні.

 

Я практикую стан усвідомленого Потоку багато років завдяки системі Абсолютної Енергії Любові — Рейкі. Я знаю, що кожна людина має доступ до Поля Любові, якщо вона вміє усвідомлено формувати запит. У такому разі виходить жити в Потоці. Я знаю, що зможу допомогти Вам увійти в Потік.

 

Запрошую Вас на базовий інтенсив, який входить в Навчальний Проект “ЦІЛИТЕЛЬСТАО та РЕЙКІ”, для розкриття стану Потоку. Це курс самолікування в Потоці Рейкі. На ньому я дам золоті ключі кожному, навіть тим, хто не має ініціації в Рейкі. Вибудувавши свої відносини з Потоком через світогляд, Ви станете жити в ньому так само природно, як це роблю я.

Майстер Вчитель Рейкі Усуі Ріохо
Тетяна Дугельна

Сподобалася стаття? Поділіться нею, будь ласка, з друзями або напишіть свій відгук нижче.

Facebook
Telegram
Email
Skype

Додати коментар

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі