Медитативна практика «Поле Любові»

Медитативная практика «Поле Любви»
Мета: розкрити серце для Безумовної Любові, стати джерелом Любові для себе та інших людей.
Ця медитація може стати основою будь-якої трансформаційної роботи або процесу самопізнання.
1 частина – розслаблення
Займіть зручне положення. Очі закриті та розслаблені. Рот злегка відкритий. Вираз обличчя умиротворено спокійний.
Сфокусуйте вашу увагу лише на диханні. Зробіть кілька глибоких вдихів та повільних видихів. Дихайте легко та вільно. Дихайте без напруги. Утримуйте вашу увагу лише на диханні. Дихайте до повного розслаблення в тілі, якого Ви здатні досягти зараз.
2 частина – візуалізація Світла
Зверніть увагу на звуки довкола вас. Що ви чуєте навколо – це музика, цокання годинника на стіні, шум у сусідній кімнаті або за вікном на вулиці? Можливо, ви звернули увагу на якісь зовнішні звуки.
Перейдіть фокус уваги на ваш внутрішній світ. Головні звуки, які ви можете чітко почути просто зараз, у стані повного розслаблення – знаходяться всередині вас. Уважніше прислухайтеся до тих звуків, які чути ліворуч у грудній клітині. Це звуки серця. Дихайте вільно і повільно і при цьому спостерігайте свої відчуття, коли ви чуєте своє серце, коли ваша увага зосереджена тільки на ньому.
Уявіть своє серце. Воно живе та тепле. Воно постійно рухається та випромінює світло. Уявіть, що в глибині вашого серця існує джерело світла. Це свічка, що горить. Вогонь спалахує і викликає відчуття тепла. Підсилюйте світло у вашому серці і нехай воно заповнить його. Світло та тепло виходять за межі вашого серця, заповнюють грудну клітину. При цьому нарощуйте у собі почуття благодаті. Благодать слідує за розслабленням у тілі та теплом. Благодать — це відкрите, милостиве, приймаюче ставлення до світу, людей, себе. Це цілісний стан єдності зі світом.
Отже, образ – світло, яке ви нарощуєте вольовим зусиллям, відчуття в тілі – тепло, почуття в душі – благодать.
Спостерігайте, як золотисто-білі хвилі світла з вашого серця проникають далі у ваше тіло. Це первозданне світло заповнює ваш живіт, і він починає сильніше світитися. Тепло розливається усередині вашого живота. Ви повністю заповнюєтеся світлом Любові та станом Спокою. Світло свічки, як Світло вашої Душі витікає з вашого серця і заповнює всі частини, всі клітини вашого тіла.
Ви робите глибокий повільний вдих-видих. Світло та тепло заповнюють ваші руки та ноги. Рідким золотим світлом наповнюється ваша голова. Ви повністю всередині заповнені золотисто-білими енергіями Любові. Любов та Світло єдині.

Книга, яка змінює життя та
містить систему ефективного прощення та прийняття

Вдихніть і на видиху випустіть світло з вашого тіла через шкіру в навколишній світ. Заповніть світлом простір навколо вас. Зверніть увагу, що цей простір також наповнений світлом і він золотисто-білий. Це Простір Любові. Це всесвітнє поле Любові, що світиться, завжди існує навколо вас.
Тепер і Ви самі стали джерелом світла, джерелом любові та з’єдналися з цим полем Любові. Повторіть за мною: “Я є Світло! Я є Любов!”
І знову зробіть вдих і на видиху надішліть із вашого серця біло-золоте світло назовні. Нехай світло вашої Душі увіллється в світові потоки світла, з’єднається з світовим Полем Любові. Повторіть за мною: “Я є Світло! Я є Любов!”
І ще раз зробіть вдих і на видиху випустіть рідке золоте світло вашої Душі назовні. Станьте одним цілим з полем Любові і Світла, яке вас оточує. Зараз немає меж між Вашим світлом і світлом Світу навколо вас. Повторіть ще раз: “Я є Світло! Я є Любов!”
Відчуйте, як усі клітини вашого тіла радіють цьому світлому стану. Відчуйте, ніби до вашої шкіри зараз торкається сонце і ці дотики подібні до тих енергій, які ви самі випромінюєте з глибин вашого серця.
Віддавайте світові світло вашої душі і нехай Поле Любові навколо вас стане сильнішим, більшим і світлішим.
Це простий і природний процес – створювати довкола себе Поле Любові. Ви відкрили своє серце і просто дивіться на життя зі світла вашої Душі. Ви спостерігаєте життя з інтересом та з посмішкою. Усміхніться. Усміхніться собі та світу навколо вас.
З самих глибин вашого серця Світло вашої Душі створює тонке енергетичне поле, яке об’єднує все навколо вас в єдину “гру життя”. Цей простір, який просочує вас наскрізь і з’єднує зі світлом інших людей на Землі, існує як Поле Любові.
 
Поле Любові – це благодать, умиротворення та нескінченний потік світла. Зверніть увагу на те, що нерухомість і рух для світла – це те саме.
Випромінюйте світло у світ, насолоджуйтесь відчуттям тепла та почуттями благодаті та умиротворення. Повторіть “Я є Світло! Я є Любов!”
Вас заповнює відчуття, що ви і світ довкола вас одне ціле. Повторіть “Я є Світло! Я є любов!”
Зробіть глибокий вдих-видих і знову повторіть “Я є Світло! Я є Любов!”
Покупайтеся ще в Полі Любові.
Запам’ятайте: образ – світло,
Відчуття – тепло,
Почуття – благодать.
3 частина – завершення медитації
Зробіть глибокий вдих і на видиху розплющте очі. Полежте з розплющеними очима, дивлячись перед собою кілька хвилин.
Зверніть увагу на те, як ваше тіло повертається. Як енергії благодаті та любові заповнюють його. Ви відчуваєте себе відпочившим.
Тепер Ви є джерелом світла для себе та інших. Ви створили та утримуєте навколо себе Поле Любові.
Перемагай лише Люблячи!
© Тетяна Дугельна, психолог-письменниця

Сподобалася стаття? Поділіться нею, будь ласка, з друзями або напишіть свій відгук нижче.

Facebook
Telegram
Email
Skype

Додати коментар

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі