Видавництво «Саміт-книга»

презентує в книгарні «Сяйво Книги»

 книгу Тетяни Дугельної

«ЗАБОРОНИ собі ОБРАЗИ. Основи ментального здоров’я»

Запрошуємо на зустріч з українською письменницею, психологом Тетяною Дугельною, яка подарує вам багато усмішок, осяянь та натхнення. Ви захочете після цього постійно навчатись і досягати перемог за допомогою зміни світогляду.

Ви будете мати можливість отримати автограф та сфотографуватись з авторкою.

На презентації буде Майстер клас “Від жертви до Творця. Як повернути собі нормальне життя?”

Якщо ви знаходитеся в іншому місті чи країні і бажаєте відвідати презентацію, тоді натисніть кнопку нижче та зареєструйтеся в наш інформаційний чат бот і ми вам пришлемо там запис зустрічі, а також інші приємні сюрпризи.

Книгу “ЗАБОРОНИ собі ОБРАЗИ. Основи ментального здоров’я” було перевидано 7 разів з 2012 року. Вона є практичним посібником для кожного, хто готовий відпустити своє минуле, змінити якість життя сьогодні і знову почати мріяти та планувати.

«Людина стримує свій розвиток, коли живе негативними спогадами про минуле. Така людина втрачає зв’язок з реальністю, тому що відчуває образи та провину».

Тетяна Дугельна

Вас чекає:

  • Майстер клас психологині на тему : «Від жертви до Творця. Як повертути собі нормальне життя?». Поговоримо та попрактикуємо зміну установок, які блокують потенціал кожного. Ви отримаєте добірку простих і ефективних порад про те, як подолати втому від війни, як знайти ресурс в самих болючих ситуаціях і як самостійно можна відновлювати своє психічне здоров’я
  • Презентація нової книги письменниці «ЗАБОРОНИ собі ОБРАЗИ. Основи ментального здоров’я»
  • Подарунки всім учасникам та приємні бонуси для підняття настрою
  • Відповіді на запитання

 

Тетяна Дугельна – психологиня, письменниця, авторка більше 20 книг на тему стосунків, здоров’я, духовного розвитку, управління емоціями, а також, автор романів, казок, оповідань. Консультує з сімейних питань, розвитку особистості та психосоматичних розладів. Ведуча на каналі «Калина», дослідниця українських традицій, обрядів, звичаїв та культури. Засновниця та тренер в онлайн Академії «Поле Любові».

Дізнатись більше про письменницю

 

Книжковий магазин

 

Підписатись на ютюб канал КАЛИНА

 

Адреса книгарні «СЯЙВО КНИГИ»:

м.Київ, вул. Велика Васильківська, 6.

Тел. організатора +38-098-212-69-69

Позбавить залежності від минулого, як багажу негативних сюжетів життя.

Тетяна Дугельна

Сподобалася стаття? Поділіться нею, будь-ласка, з друзями чи напишіть свій відгук нижче.

Facebook
Telegram
Email
Skype

Додати коментар

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі