У Вінниці відбулася презентація книги “УКРАЇНА. Відроджена у вогні. Хроніки перемоги” Тетяни Дугельної з історіями людей в окупації.

Під час презентації книги діяла виставка картин художниці Світлани Теренчук.

У вінницькій бібліотеці імені Отамановського відбулась творча зустріч письменниці Тетяни Дугельної та художниці Світлани Теренчук. На заході презентували книгу «Україна. Відроджена у вогні. Хроніки перемоги», на обкладинці якої зображена картина «Калинова мати».

«Ця книга – про наш особистий досвід, який ми пережили, знаходячись в окупації між Бучею, Макаровим та Бородянкою. Ми там застрягли на два тижні з дітьми та онуками. Потім виїжджали, вивозили людей з повної окупації. А я практикуючий психолог, у мене більше 20 років стажу. Протягом останнього року працюю в Києві, з чоловіком постійно надаємо допомогу людям. Тому у нас величезна кількість життєвих історій накопичилась. Тож, я протягом року писала короткі есеї, оповідання, які супроводжуються хронікою подій та ілюстраціями», – розповідає письменниця Тетяна Дугельна. 

Це історії – про пережитий досвід з акцентом на те, що пам’ять про ці події повинна зберігатись. Адже, наголошує Тетяна Дугельна, Україна не просто переможе, а й переродиться у вогні війни. 

Книгу Автор почала писати, коли разом із сім’єю виїхала з окупації у березні. Вона розповідає, що читачі відзначають потужність книги, що емоції під час прочитання важко стримувати. Водночас це і є книга-терапія, яка створена, аби люди вивільнили свої емоції. 

На творчій зустрічі проходила виставка шести нових картин художниці Світлани Теренчук.

Як пояснює художниця Світлана Теренчук, спочатку на обкладинці повинна була бути картина «Відродження». Саме вона надихнула на створення книги. Але згодом письменниця побачила у художниці нову картину «Калинова мати». 

«Така співпраця була вперше, для мене це новий досвід. Коли ти тримаєш книгу, а на обкладинці твоя картина, це просто щось надзвичайне. Це була як маленька мрія, тому сподіваюсь пережити такий досвід не востаннє», – ділиться враженннями пані Світлана.

Повний текст публікації про подію.

Книга про переродження України у вогні війни.

Тетяна Дугельна

Сподобалася стаття? Поділіться нею, будь-ласка, з друзями чи напишіть свій відгук нижче.

Facebook
Telegram
Email
Skype

Додати коментар

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі