Назва книги: УКРАЇНА. Відроджена у вогні. Хроніки Перемоги
Автор: Тетяна Дугельна
Рік видання: 2023
Мова видання: українська
💙💛 ВОНА МАЄ БУТИ ЛЕГКОЮ, БО НАПИСАНА ПРО ВАЖКЕ 💙💛
 
💙💛 Це були перші і єдині слова які я сказала художниці-ілюстраторці Олені Завітайло про те, як я бачу свою нову книжку всередині. Її чутливість, талант та вміння відчути автора миттєво намалювали в уяві, а потім на екрані те, що мені було треба. Це було 100% попадання без жодної правки.
 
💙💛 Українське, автентичне, нейрографічне, ексклюзивне, глибоке і дуже-дуже про моє рідне. Ось що у нас вийшло. Найбільше, чого я боялась в оформленні книжки «УКРАЇНА. Відроджена у вогні. Хроніки Перемоги», що вона буде не читабельною. Я розуміла, що цю книгу не можна буде, як кажуть «читати одним махом». Вона про емоції, які ми не маємо права забути чи заховати далеко у підсвідомість. Вона про те, що ми пережили, переживаємо і маємо передати своїм нащадкам, щоб пам’ятали. Історичні тези можна з часом спаплюжити та перекрутити. Емоції українців, які це пережили – ніколи.
 
💙💛 Ви прекрасно знаєте, що людина намагається все болюче забути або сховати, витіснити. І вже через декілька місяців, а тим паче, років нам буде складно згадати, що ми проживали. У нас є такий приклад в історії незалежної України – це Майдан. Гірка правда, про АТО. Неприємні усвідомлення того, що більшість українців не розуміли до 2022 року, що реально там відбувалось.
 
💙💛 Я знаю, як діють мої книжки на творчу команду. Це вже було більше ніж 20 разів зі мною, адже я маю більше 20 написаних книг. Мої верстальники, художники, редактори заглиблювались у вир теми, з якою працювали і часто зривали всі терміни здачі, бо будь-яка моя книга – це психотерапія тут і зараз. І нічого тут не вдієш. Бо, ми всі – Люди!
 
💙💛 Найбільше, чого я остерігалась, що з Оленою трапиться те ж саме. Вона заглибиться у тексти, щоб краще мене відчути і може «зникнути з радарів» на певний час внутрішньої трансформації. Але все сталось по-іншому. Вона просто СУПЕР професіонал! І тепер мене не дивує те, чому у Олени багато замовників та всі хочуть саме з нею працювати. Адже, з пів слова вона накидала мені купу варіантів для внутрішнього блоку книги. І знаєте, ми обидві обрали один і той самий варіант. Який вона за декілька годин розмалювала в деталях, фрагментах і надіслала верстальнику Сергію Назаренко.
 
💙💛 Зараз кожний розворот книжки виглядає, як окремо проілюстрований. І це завдяки Олені та Сергію. Правда, з Сергієм Назаренко нам прийшлось попрацювати, щоб досягти того ефекту, який вас чекає на кожній сторінці книжки. Ви, до речі, вже можете її замовити. А також, прийняти участь у акції “Книги для бібліотек України”.
 

Книга про переродження України у вогні війни.

Тетяна Дугельна

 
💙💛 Дякую видавцю Ігорю Степуріну за таку професійну команду і довіру мені як автору. Бажаю успіхів та вдячних читачів.
 
💙💛 Дякую, що цікавитесь моєю творчістю. Разом до Перемоги!
 
💙💛 З Любов’ю, Тетяна Дугельна 💙💛
 

Сподобалася стаття? Поділіться нею, будь-ласка, з друзями чи напишіть свій відгук нижче.

Facebook
Telegram
Email
Skype

Додати коментар

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі