Назва книги: УКРАЇНА. Відроджена у вогні. Хроніки Перемоги
Автор: Тетяна Дугельна
Рік видання: 2023
Мова видання: українська

💙💛  ЯК Я ЗНАХОДИЛА ГЕРОЇВ ДЛЯ КНИГИ  💙💛

 
💙💛  Сьогодні в Україні кожна людина може стати Героєм. Героїзм наших рятівників, медиків та волонтерів відомий кожному. І ми дякуємо їм, бо вони забезпечують всім нам захист, здоров’я та життя. Про героїв на фронті ми добре знаємо не лише через їхню мужність та сміливість, ми розуміємо якою ціною сьогодні Україна виборює свою незалежність.
 
Ми всі пам’ятаємо вчителів, які вели уроки у бомбосховищах, та продовжують це робити зараз, бо наші діти мають мати освіту і це норма нашого життя. Ми пам’ятаємо викладачів вишів, які читали лекції з окопів, тому що студенти мали здати сесії і отримати для цього відповідні знання. Українці – неймовірна нація! Ми можемо надможливе, бо маємо велику спрагу до життя. 
 
В перші дні війни всі шпальти світових ЗМІ облітали фото звичайних людей, які ставали героями публікацій про те, що відбувалось в Україні. Ви всі пам’ятаєте дідуся з онучкою на руках. Втомлені очі чоловіка від розпачу того, що сталось і дуже м’які руки, якими він обережно тримав свою онуку у бомбосховищі…
 
Нижче фрагмент з моєї нової книжки “УКРАЇНА. Відроджена у вогні. Хроніки Перемоги”. До кожного творчого блоку в книзі йде історична теза (хроніка), щоб ми не просто емоційно згадали про те, що пережили, але ще мали інформаційні підтвердження нашої переможної ходи.
 
💙💛 Вірю, знаю, молюсь разом з вами за нашу Перемогу та відновлення миру на всій Землі.
 
 
💙💛 МАМА ПАХЛА ВІЙНОЮ 💙💛
 
💙💛Вона тихо спала у дідуся на руках. Їй снився дивний сон.
Вона бігала по зеленій траві у квітучому садку і голосно сміялась. Дідусь не міг її догнати, і це дуже тішило маленьку дівчинку. Голосні птахи, наче реготали на гілках вишень. Їм також було дуже весело. Гомін рідних, які сиділи за столом під хатою, повертав відчуття безпеки та добробуту. Але вона не розуміла цього, бо була ще дуже маленькою. І бігати ще не вміла. Їй просто снився сон, де все було добре і вона була зі своєю сім’єю…
 
💙💛Останні два тижні вони ховались від обстрілів у підвалі. Там було темно та дуже тяжко дихалось. Вона завмирала від того, що десь всередині неї щось дрижало. Дідусь притискав її до грудей і гладив по голові. Вона відчувала його любов у цих великих чоловічих долонях і знову засинала.
 
💙💛Батько вже декілька днів не брав її на руки. Бо він пішов на фронт. Вона не знала що це таке. Але чула як мама постійно плаче. Мама почала давати їй молоко з пляшечки, яке їй не дуже подобалось, але вона мусила їсти. Мама перестала годувати її звичним способом. Дівчинка дуже любила мамин запах, але зараз він змінився. Мама вже не пахла солодким молочком та перестала співати їй колискові. Мама пахла чимось різким та їдким, тому у неї на руках дівчинка постійно плакала і не могла заспокоїтись поки дідусь на забирав її до себе. Мама пахла війною…
 
 
💙💛 Хроніки Перемоги 💙💛
 
💙💛 Тисячі українських дітей навчились жити у бомбосховищах. Спочатку вони не розуміли що це таке, чому їхні батьки ховаються у підземеллях. Чому тут всі тремтять. Чому не вистачає повітря, світла та тепла.
💙💛 Діти війни отримали масовані психологічні травми від перебування у бомбосховищах. Вони тут не лише жили, але і старались вчитись, тому що навчальний рік мав продовжуватись. А українці мають мати достойну освіту.
Ніхто не знав, коли завершиться ця війна. Всі молились та вірили у Перемогу, але масовані ракетні обстріли не припинялись по всій території України, тому діти адаптувались до життя та навчання у підземних школах та дитячих садках.
У бомбосховищах народжували дітей, тому що життя мало перемогти. Так Україна вірила не лише у Перемогу, а й у саме життя.
💙💛 4 січня 2023 року в Ужгороді встановили міні-скульптуру «Професор з окопу», присвячену професору Ужгородського національного університету, туризмознавцю Федору Шандору. З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну професор вступив до територіальної оборони Закарпаття, проте, навіть перебуваючи на сході України, читав лекції студентам, коли був зв’язок. Міні-пам’ятник зображує професора Шандора у військовому спорядженні, з ноутбуком та чашкою кави. Схожа фотографія викладача, який проводив лекції студентам з окопу, у травні 2022 року облетіла увесь світ.
 

Книга про переродження України у вогні війни.

Тетяна Дугельна

 
💙💛 Я ВЖЕ ПЛАЧУ ВІД ВАШОЇ КНИЖКИ 💙💛
 
У мене був шок. Я довела чоловіка, я довела верстальника своєї книжки до сліз. Я таке вперше почула від чоловіка і трохи злякалась. “Все”, – думаю, “він відмовиться зі мною працювати”. Так, я дуже хотіла, щоб книжка вийшла особливою і тому у мене було багато зауважень до верстальника. Ми з Сергієм Назаренко в прямому сенсі народжували її крок за кроком, розворот за розворотом. Це був творчий і дуже продуктивний союз. Він був моїми руками, я його очима. Так ми створювали її.
💙💛 І тут таке почути! Але виявилось, що то плакала Сергієва Душа над текстами. І мені спочатку відлягло. Але потім, я зрозуміла, що таки все вийшло. Якщо навіть чоловіка торкнуло, то це означає що все я зробила правильно. Повірте, навіть після того, як я написала та видала понад 20 книг, я все ще сумніваюсь чи варто видавати наступну))
 
💙💛 Слава Богам, що підтримали народження цієї книги.
Слава всім українцям без виключення, бо на сторінках цієї книги історії про всіх нас. Ми – єдина Україна. Яка відроджується через вогонь, біль і смерть. Але ми впораємось. Як справився з цією роботою Сергій? Він зробив зусилля над собою, перестав вчитуватись в тексти і просто професійно виконав свою роботу. А почитаєте, Сергію, вже пізніше. Дуже Вам дякую.
Передзамовлення моєї книги “УКРАЇНА. Відроджена у вогні. Хроніки Перемоги” за посиланням
 
💙💛 До речі, вже перші два десятки книг викуплено. І це лише запущено перед замовлення. Особлива подяка тим, хто купує книжку собі та для бібліотеки України. Стати учасником такої акції можна тут https://book.polelubvi.in.ua/…/aktsiya-knygy-dlya…/
Акція проводиться за підтримки видавця Ігор Степурін. Дякую за те, що турбуєтесь про наших читачів в самих віддалених куточках країни. Книги в першу чергу потраплять до бібліотек деокупованих територій.
 
💙💛 З Любов’ю, Тетяна Дугельна
Хочу, щоб Ваші сльози були тільки від Радості Перемоги…
 

Сподобалася стаття? Поділіться нею, будь-ласка, з друзями чи напишіть свій відгук нижче.

Facebook
Telegram
Email
Skype

Додати коментар

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі