Світ створений світлом та любов’ю

Мир создан светом и любовью

Прощати більш мужньо, ніж карати. Слабкий не може прощати. Прощення є властивістю сильного.

М. Ганді 

ЗМІСТ

Притча "Як навчитися контролювати свої емоції?"

Жив-був юнак із поганим характером.
Батько дав йому повний мішок цвяхів і сказав:

– Забивай один цвях у ворота саду щоразу, коли втратиш терпіння або посваришся з кимось.

Першого дня юнак забив 37 цвяхів у ворота саду. Наступні тижні навчився контролювати кількість забитих цвяхів, зменшуючи його день у день. Зрозумів, що простіше контролювати себе, аніж забивати цвяхи.

Нарешті настав той день, коли хлопець не забив жодного цвяха у ворота саду. Тоді він прийшов до батька та сказав йому цю новину. І батько відповів юнакові:

– Виймай один цвях з воріт щоразу, коли не втратиш терпіння.

Нарешті настав той день, коли хлопець зміг сказати батькові, що витягнув усі цвяхи. Батько підвів сина до садової брами і сказав:

– Сину, ти чудово поводився, але подивися, скільки дірок залишилося на воротах! Ніколи вони вже не будуть такими, як раніше. Коли ти з кимось лаєшся і кажеш йому неприємні речі, ти залишаєш йому рани, як ті, що на воротах. Можеш встромити в людину ножа і потім витягнути його, але завжди залишиться рана. І буде не важливо, скільки разів ти вибачишся. Рана залишиться. Рана, принесена словами, завдає той самий біль, що і фізична, і навіть більше.

Давайте жити в Любові та злагоді, не завдаючи один одному жодних ран, які не вилікувати навіть після прощення.

І тим не менше, я вірю, що прощення здатне прибрати рани Душі, тому що людина може своєю Любов’ю зцілити все з чим взаємодіє. Любов – найсвітліша енергія і вона може позбавити будь-якого болю. Все довкола створено в енергіях Безумовної Любові Першотворця до нас. Люди здатні любити так, як любить Земля свої творіння. Багато людей живуть, не замислюючись про важливість усвідомленої Любові у взаєминах. Вони користуються Любов’ю свого Его, яке точно знає відповідь на запитання, за що любить. Це Любов розуму та розрахунку, ця Любов приносить у результаті страждання та розчарування.

Безумовна Любов – це таке почуття, яке повертає цілісність усьому і сповнює світ радістю та задоволенням. Головне, її впустити у своє серце та очистити свідомість до стану Світла. Світло та Любов взаємодіють як знання та енергія. Вони можуть змінити реальність. У притчі сказано, що повернути цілісність воріт буде неможливо, якщо набити в них раніше дірки цвяхами. Ворота – це символ матеріального світу, який часто руйнується сам собою, за законом часу. Але у тонкому світі, частиною якого є людська свідомість, працюють інші закони. Там все можна виправити і повернути цілісність, якщо застосувати Безумовну Любов. Так, слова людей іноді б’ють у серці болючіше, ніж залізні цвяхи. Люди своїми думками створюють реальності страждань собі та іншим, часто не усвідомлюючи цього. Люди втратили здатність брати відповідальність за все, що з ними відбувається в житті. Люди часто не замислюються про наслідки, промовляючи слова докорів та претензій, образ та звинувачень. Адже такі слова можливі лише тоді, коли в душі того, хто говорить, оселилися злість і ненависть, які зробили його внутрішній світ темним і сповненим болем. У такому разі треба згадати, що ми і тільки ми самі можемо змінити все: і свої думки, і свої слова, і свої вчинки. Змінити можливо все, розуміючи, що основним законом існування Людини в цьому Всесвіті є Закон Безумовної Любові.

У Всесвіті працює багато законів, які ми порушуємо, нарікаючи на те, що ми їх не знаємо. Саме ці космічні закони можуть допомогти нам розібратися з причинами уразливості та допомогти її уникати. Саме на цих законах побудовано гармонію Всесвіту. Людина є частиною Всесвіту, а її організм – це повне її відображення. Все, що відбувається у Всесвіті, те і відбувається в організмі людини. Цілісна людина завжди налаштована за резонансом на зміни Всесвіту і чуйно реагує на них. Вона зростає і розвивається для того, щоб змінювався Всесвіт. Свідомість людини здатна перетворювати все із чим взаємодіє. Тому якщо ми самі створили ситуацію образливості і можемо це прийняти та усвідомити, тоді точно зможемо її вирішити, якщо також знатимемо та розумітимемо ці космічні закони. Нижче описані основні з них.

Закони космосу (природи, Всесвіту, духовні) управляють еволюцією (розвитком, вимірами) незалежно від того, вірять у них чи ні. Вони пронизують всю світобудову від високодуховних планів до низькочастотних вібрацій автоматично, пронизуючи всі плани Буття і керуючи нашим життям на Землі, тому що ми самі вибрали слідувати їм, ми самі погодилися вивчати обмеженість життя на Землі через призму цих законів.

Основою прояви дії цих законів у фізичному світі є торсіонні поля, що виникають із будь-якої частоти електромагнітних полів та мають свої характеристики. Самі електромагнітні поля вже давно є нашою реальністю, і їх існування не заперечує найбільший скептик. Ви запитаєте, навіщо ці тонкощі фізики? Вона і в школі вам не дуже подобалася. Зауважу, що у системі нашої освіти було всього достатньо, але не вистачало лише одного – “образів”, тобто. створення цілісних картин. Нас не навчили простому питанню Господаря Життя, навіщо мені це потрібно. І зараз, коли це питання у вас починає виникати, я дам на нього відповідь.

Електромагнітне поле Землі безпосередньо пов’язане з психікою людини. Від його коливань залежить самопочуття людини і, відповідно, всі її прояви: поведінка, працездатність, вміння приймати та переробляти інформацію і, звичайно ж, ступінь емоційного реагування на те, що відбувається. Коливання електромагнітних полів довкола людини погіршують її здатність до адаптації, руйнують межі реальності та впливають на картину світу. Це все доведено вченими, і я повторюю лише для того, щоб ви зміцнили свою віру. Немає віри – немає розслабленого занурення у матеріал. Тим більше, що вся інформація знаходиться у нас усередині, у кожній клітині людського тіла. Її просто треба згадати. Вона закодована у нитках ДНК. І ці нитки налаштовані на світлове поле Всесвіту, частоти вібрацій Любові. Інформація з ДНК може відкритися кожній людині, якщо вона висловить намір і з повною довірою звернеться до свого внутрішнього світу. Довіра становить основу пізнання. Якщо ми багато сумніваємося, то енергія сягає минулого і не дає істинної інформації прийти в наше життя. Ми перестаємо вірити собі та включаємо режим самознищення. Довіра допомагає відчиняти ті двері, де раніше були заборони та темрява. Темрява символізує відсутність знань. Вона супроводжується сумнівами, скепсисом, недовірою та великою кількістю страхів.

Торсіонні поля (ТП) були відкриті фізиками наприкінці минулого століття і одразу стали основою для вивчення взаємодії людської психіки та навколишнього світу. Тіло людини рясно наповнене торсіонними полями в чакрах (енергетичних центрах людини), в окремих органах, крові та в кожній клітині. Так нитки ДНК мають спіралеподібний вид на кінцях замкнутий, де виникає легке електромагнітне поле, а самі ДНК спрямовують діяльність торсіонних полів як полів Світла, з якого складається людина. ТП – це поля енергоінформаційні, які існують завжди і скрізь, їхню присутність підтверджують багато вчених і навіть вивчили їхні характеристики, які дозволять нам наблизитися до розуміння дії на нас космічних законів. Нагадаю, що торсіонні поля є основою для їхнього прояву.

Характеристики торсіонних полів

– вони здатні щось змінити без витрат енергії, тому проникають скрізь з величезною швидкістю і силою, таким чином впливаючи на нашу віру;

– вони обертаються в праву та ліву сторони одночасно, притягуючись і відштовхуючись в одномоментному режимі, таким чином порушуючи наше уявлення про лише матеріальний устрій світу;

– вони рухаються, перевищуючи кілька порядків швидкість Світла, тобто проникають скрізь миттєво, таким чином впливаючи на наше відчуття часу та простору;

– вони здатні змінювати на клітинному (атомарному та нижче) рівні структури кристалів, металів, розчинів тощо, таким чином, що речовина може змінити свою структуру в цілому, а це часто виходить за межі наших знань і переконань у непорушності того, що було створено природою;

– вони мають різну форму від спіралеподібної до своєї особливої, що не дозволяє їх фіксувати існуючими приладами, таким чином, скептично налаштований розум буде заперечувати їх, тому що вони не керуються логікою;

– вони породжують електромагнітні поля, і навпаки електромагнітні поля породжують їх, отже, це підтверджує взаємодію тонкого світу (психіки людини) та матеріального світу (тіла людини).

Світ влаштований з інформації, енергії та речовини. Інформація стає видимою та виявленою завдяки енергії та матеріалізується завдяки енергії. Вся інформація – це Світло. Там, де воно з’являється, зникають невігластво та темрява. Темрява породжує страхи та сумніви. Все, що ми вважаємо неправильним чи незрозумілим – це просто відсутність інформації. Тому є лише один вихід: щоб не бути зануреним у пітьму, варто розвиватися, пізнаючи світ Світла.

Тіло людини – це застигле Світло. У кожній його клітині закладено величезну кількість інформації. І зараз настав час, коли потрібно взяти відповідальність за все, що з нами відбувається і розпочати розкодування цієї інформації. Чим більше людина починає розуміти себе саму, чим більше вона довіряє своїм внутрішнім імпульсам, тим чистішою стає її свідомість, тим вищою стає частота вібрацій її Душі.

“Слова, які ми вибираємо, та поняття, які ми використовуємо, – це стартери для кодів, що зберігаються у глибині наших тіл. Наші тіла чекають, щоб були поставлені потрібні питання, тоді ми зможемо почати резонувати з відповідями, які є всередині нас; пам’ять клітин наших тіл зможе почати згадувати те, що тіла вже знають…”, – пише Барбара Марсініак у книзі “Ті, що приносять Світанок”. Тому що ми самі здійснюємо свої вибори в житті, самі несемо за них відповідальність, тому ми самі повинні навчитися відчувати, чи все правильно і важливе для нас самих? Чи допомагає це нам чи шкодить? Чи впливає це на наш розвиток чи руйнує? Важливо навчитися довіряти своїй інтуїції. Це здатність, яка поєднує логіку та почуття. Це те, що дозволяє отримати доступ до первинної та правдивої інформації.

Інформація первинна, потім вона отримує обертання як торсіонного імпульсу, і починається процес створення форм. Так торсіонні поля створюють різні форми, і проявляється світ духу у світі матерії. Свідомість – це хвильова складова Світла. Це ТП, яке, змінюючи свою швидкість, може проявлятися в тілі як у щільній складовій (частці, корпускулі) Світла. Світло має корпускулярно-хвильову природу і тому взаємозмінюється. Воно може бути більш щільним, матеріальним (мати вираз у корпускулярній складовій Світла) або більш тонким (мати хвильове походження Світла) і стати психікою людини. ТП невидимі, але їхня дія проявляється в житті миттєво.

Наприклад, намір – це сила, яка служить для того, щоб змінювати, вибирати, породжувати, формувати, трансформувати, модифікувати та організовувати всі первинні імпульси (закони істини та причинно-наслідкових зв’язків). Як тільки з’являється намір, за ним слідує думка, що породжує образ (голограму) і туди починає підтягуватися енергія. Потім намір призводить до дії з матеріалізації образу, тобто прояву в матеріальному світі.

7 законів Всесвіту, законів природи

Ці закони правлять світом, і ми повинні їх знати та шанувати. Навіть якщо ми їх не знаємо, це не означає, що ми не несемо відповідальності за те, що порушуємо космічні закони. Ми просто розплачуємось за своє “незнання” хворобами, травмами, проблемами у бізнесі, у відносинах. Якщо в людини настає “чорна смуга”, то це означає, що вона не відпрацьовує (не знає) якогось із законів, іншими словами, вона його порушує. Для того, щоб ми усвідомлено проживали життя на Землі і не порушували встановлені Творцем закони, ми, як мінімум, повинні їх знати.

Нижче описано сім законів. На мій погляд, це основні закони, які допоможуть зрозуміти причинно-наслідкові зв’язки в процесі образливості і, відповідно, які допоможуть пояснити необхідність прощення і прийняття кривдника. Ви можете пошукати у різних джерелах ці закони та знайдете їх набагато більше. Їх часто називають законами життя, правилами успіху, принципами щастя. Головне, не кількість, а те, що ви про них почнете замислюватися, і вони самі почнуть у вас проявлятися. Вони зможуть підніматися з вас самих, тому що людина – це улюблений витвір Першотворця, який вклав у неї весь свій потенціал. Людина, яка живе відповідно до свого закладеного потенціалу, успішна, щаслива, слідує своєму призначенню і керує своїм життям. Така людина у всьому шукає істину і наповнює життя Любов’ю та Світлом. Першотворцем я називаю той Початок, з якого все сталося, той Початок, який висловив намір і створив Світ, Людину і все, що ми усвідомлюємо чи не усвідомлюємо, тобто, все навколо і всередині нас.
 

Умовно законів сім, хоча не можна точно стверджувати, що лише сім. При цьому я вважаю, що якщо ми хоча б їх знатимемо і не порушуватимемо, то це вже великий стрибок у розвитку на шляху до самовдосконалення. Ці закони, як було сказано вище, спрямовуються у нашому житті торсіонними полями, які становлять основу нашого існування у Всесвіті. Їх потрібно включити у свою картину світу, і тоді багато процесів у житті набудуть усвідомленості. На багато питань ви зможете відповісти з позиції Господаря Життя. Навіщо мені це треба? Навіщо це зі мною відбувається? Чому ця ситуація мене вчить? Ці питання призведуть вас до усвідомленості, тому що ви навчитеся у всьому бачити сенс.

У житті все влаштовано інакше, ніж нам здається. Потрібно усвідомити, ким ми є, потім діяти з цього стану, розуміючи свою роль, і тоді ми матимемо все, що нам потрібне. Формула успіху проста: “я є – я дію – я маю”. Господар Життя бере повну відповідальність на себе і діє згідно з космічним законом. Він часто слідує їм інтуїтивно, бо довіряє собі. Інтуїція – це інтегративна робота лівого (логічного) та правого (чуттєвого) півкуль головного мозку. Для лівого – треба розуміти та знати, для правого – досить просто бути та розвиватися. Розберемо космічні закони у тому, щоб наша інтуїція зміцніла і допомагала шукати творчі (нові) рішення у житті.

№1 Закон істини (інформації)

Закон говорить: “Є Першотворець, і Він у кожному з нас. Першотворець – це не персоніфікована сутність, схожа на людину чи будь-яке інше творіння. Це Вищий Розум, який пронизує всіх і все. Це Істина, з якою не сперечаються. Її або приймають, або не приймають, її ніхто не засуджує”.

З цього закону випливає, що Істина божественна за визначенням. Істина – це інформація, яку створив Первотворець у тому, щоб із її допомогою пізнати різні свої прояви. Той, хто це не сприймає, страждає, хворіє і збивається зі свого шляху. У такої людини можуть з’являтися комплекси, а далі з них проблеми. Люди творять навколо простір своєї правди, в яку вірять. Правда у всіх своя, а істина одна. Іти до Бога можна своїми шляхами (своїми правдами), тільки прийти найшвидше можна через найвірніший шлях – через власне серце, яке точно відчуває Істину.

Цей шлях ще називають шляхом Любові та Світла. Ми всі вийшли з Вогненної енергії Першотворця і туди ж прямуємо. Це звучить так: “Я Є СВІТЛО”. Словосполучення “Я Є” перекладають як “Бог у мені”. Часто його асоціюють з вищими аспектами свідомості людини, це чистий початок у кожному з нас, де є вся інформація від початку до кінця, де все зрозуміло і просвітлено. У стані “Я Є” людина відчуває внутрішню благодать і умиротворення, повне злиття зі світом у єдності та гармонії. У цьому стані зрозуміло, що всі люди на Землі мають такий самий доступ і такий самий духовний аспект свідомості. А це означає, що всі люди за визначенням, за їх бажанням, можуть досягти єдності зі світобудовою і можуть пізнати Істину.

Коли людина ображається, вона уникає істини того, що відбувається, вона її уникає, тому що блукає в темряві свого душевного болю. Ображена людина не пізнає істину того, що відбувається доти, доки не переключить своє мислення на позитивний лад. Вольовим зусиллям вона має згадати закон Істини і подивитися на кривдника з позиції подібності. У кривдника теж є таке ж джерело “Я Є”, він теж створений Першотворцем для якогось завдання. І в ситуації образи можна вирішити це завдання, якщо взаємно вибрати пізнання істини того, що відбувається, додавши туди Світло і Любов.

Якщо ми концентруватимемося на сильних і позитивних думках, вимовлятимемо позитивні слова, то наше “Я Є” буде ближче до нас, ми зможемо відчути його повну присутність у нашому реальному житті і розкрити свій повний потенціал у цьому втіленні. Для цього можна практикувати регулярні молитви, мантри, сутри, ті сильні словосполучення, які роблять світлішим і чистішим наш внутрішній образ, концентруючи в кожному з нас енергії Світла, Добра та Любові. Бог – це Любов. Любов – це Світло. Істина проста: випромінюйте Світло, і Бог прибуде у кожному. Тільки так ми зуміємо зменшити кількість темряви та болю навколо, тільки так зможемо еволюціонувати як індивідуально, так і колективно разом із нашою матінкою Землею.

Практика з холодинаміки Вернона Вульфа «Поле Любові» дозволяє працювати зі світловим полем та пізнавати істину. Поле Любові – це не тільки енергетична робота, це, перш за все, інформаційна робота зі створення образу Світла всередині та поєднання цього образу із зовнішнім світовим джерелом Світу. Коли людина пізнає Істину, вона наповнюється Світлом і навпаки, коли візуалізує Світло, тоді відкриває нові грані для пізнання істини того, що відбувається.

№2 Закон любові

Закон говорить: “Безкорислива Любов Духа є джерелом всього творіння. У всесвіті все створено Любов’ю, і все створено для Любові. Любов – абсолютна енергія Першотворця, яка дозволяє всьому здійснитися в оптимальний час та в оптимальному вигляді”.

Цей закон – один із найважливіших для прояву Істини. Якщо людина перебуває у стані Безумовної, безкорисливої Любові, тоді вона здатна пробачити все. Вона розуміє, що створена ситуація була для взаємного розвитку учасників, і якщо прийняти її як сходинку до пізнання всіх видів Любові, тоді і прийде великий стан прийняття всього того, що створив Першотворець. Прийняття призводить до пізнання через Любов. Він створював все і всіх у Безумовній Любові, і про це згадується у великій кількості духовних трактатів. «Бог є Любов, і той, хто прибуває в Любові, перебуває в Бозі, і Бог у ньому». (Біблія. Новий Завіт, гл. 4:16) Ця теза знайома кожному немовляті-християнину. З нього починається християнська віра, він – вмістилище Істини. Потрібно тільки всім серцем повірити і прийняти, і тоді все навколо почне відбуватися з волі Людини, створеної подібною до Першотворця.

Друнвало Мельхиседек вважає, що “Любов – це свідомість, яка фактично формує Всесвіт, виміри та світи, всередині яких ми живемо”. Отже, все, що ми можемо випромінювати, створювати те, що виходить з нашої свідомості, має бути в Любові, тоді всі люди будуть щасливі.

Любов – це те почуття, яке всіх нас об’єднує і тримає разом, це те, чого ми всі завжди бажаємо і заради чого готові жити. Любов – всемогутня, тому що вона може зцілити все, а медицині багато не під силу. Любов – це світла енергія, яка дарує щастя і радість і тому, хто її випромінює, і тому, кому вона спрямована.

Любов Першотворця безмежна, вона вічним потоком спрямовується до людей, і якщо вони здатні її сприймати, тоді Любов обволікає кожну їхню клітинку, робить їх істотами Світла та Добра. Нині дивовижний час на планеті Земля. Всі люди можуть висловити свій намір і почати приймати Любов у своє життя. Все, що потрібно, – просто почати проявляти себе як істоти, що люблять, не завдаючи болю страждань один одному. Потрібно навчитися прощати невігластво іншим, тим, хто хоче жити в темряві своєї свідомості. Ці люди зробили такий вибір і вони мають на це право. Безумовна Любов приймає будь-які вибори людей і проявляється як Світло. Коли настане час, кожна людина сама для себе відкриє Безумовну Любов і почне нове щасливе життя.

Крайон каже, що “Любов – це серцевинна емоція Всесвіту”, і саме нею ми завжди користувалися без обмежень. Зараз настав час віддавати свою Любов на спасіння Матінки Землі, в ім’я трансформації всього на Світло, що накопичилося, як біль і страждання, в ім’я самої Любові до Першотворця за всі надані нам можливості. Тільки так ми зможемо врятувати себе і світ навколо, змінивши у своїх серцях ставлення до світу через Безумовну Любов.

Крайон дає 4 ознаки Безумовної чистої Божественної Любові:

1)    Любов Духу тиха, співчутлива, сильна і щедра.

2)    Любов не має жодної мети. Їй чуже проповідництво.

3)  Любов не хизується, не кричить. Її і так усі побачать, і для цього не треба вимовляти жодного слова.

4)    Любов володіє мудрістю, потрібною щоб скористатися трьома вищевказаними властивостями. Її мудрість тиха, вона не має мети і почуття власної важливості.

Ці ознаки Безумовної Любові є підказками нам, як можна виховувати це почуття, як його виявляти. І що найважливіше, за даними ознаками, ми можемо просто згадати, що “Я є Любов”, і перебувати в цьому священному стані завжди, коли нам буде потрібна ця сила для пізнання істини того, що відбувається. Цей стан дозволить перетворити образу на ресурс для зростання та розвитку. І тоді світ змінюватиметься на краще, світ стане без воєн і страждань, а ми зможемо позбутися страхів та негативу, який так сильно заважає нам бути щасливими та цілісними.

Серед людей найчастіше вживається поняття Безумовної Любові як єдиної всесвітньої енергії. Наприклад, цю енергію часто називають “прана”, що у перекладі з давньої санскритської мови – “дихання, життя, життєва енергія”. Слов’яни називають її “Святий Дух”, китайці – “Ці” (“Чі”), японці – “Кі” (“рей” – святий, “кі” – енергія), давні називали “манною” або “маносом”, сучасні вчені – “тонкою енергією”, “біокосмічною”, “біогеохімічною” і т.д. Ніхто точно не може дати їй визначення, але коли вона наповнює людину, тоді вона знає – це Вона, це Любов! Таким чином, поява Любові може відчувати лише сама людина, вона її не може ні з чим переплутати. Можливо, всі вищезгадані назви всесвітньої енергії і є частиною або проявом Безумовної Любові.

У всіх цих назв різні автори, а описували вони те саме явище, яке створює життя. “Вдихнув Бог життя…”, – сказано у писанні. Багато перекладів трактують слово “енергія” тотожним слову “дух” або “дихання”. Це означає, що Божественна Енергія динамічна, завжди рухається, створює, пронизує, очищає, оновлює. І згідно із законом Любові, все що рухається – творить, значить воно сповнене Любов Першотворця.

Усі духовні школи прагнули приборкати цю енергію, підкорити її та навчитися нею керувати. Як можна керувати Богом? Хіба що через себе. Потрібно насамперед навчитися керувати собою, своїм життям, своїми енергіями. Оскільки всі ми складаємося з єдиної енергії, то й зможемо краще змінювати світ, якщо навчимося змінювати свій психоемоційний стан.

Часто помилково психічну енергію ототожнюють із єдиною енергією Творця. Це не правильно. Тому що божественна енергія досконала і пронизує все Всесвіт, наповнюючи їх Любов’ю і Благодаттю, сама ними є. Людина своєю психічною енергією часто створює інші вібрації, які далекі від гармонії і творення. Вони бувають болючими, викликають страждання. А Любов здатна всі ці страждання перетворити на нові стани Світла, і можливо це, коли людина вміє прощати та приймати у своє життя нові досліди. Найголовнішим постулатом Безумовної Любові завжди буде: “Полюби свого ворога”. Саме таке прийняття і веде людину до духовного зростання та гармонії.
 
Змінювати вібрації своєї свідомості можна, очищаючи її за допомогою усвідомленого дихання. Дихальні техніки дозволяють покращити енергетичні процеси в організмі та, таким чином, очистити його від фізичних, емоційних та ментальних забруднень. Дихальні практики – це засіб досягнення цілісного стану свідомості, якщо їх регулярно практикувати. Те саме з читанням молитов та медитаціями. Тільки регулярна робота над собою дає стійкий результат і наповнює свідомість людини Світлом і Любов’ю, а це є божественні стани, божественні енергії.
 
Якщо прощати, пам’ятаючи про цей закон, то прощення буде ефективним, і не треба буде знову і знову повертатися до причини події, яка призвела до образи. Прощаючи, людина має випромінювати зі свого серця Світло Любові на кривдника, і тоді все, що відбуватиметься у створеному світловому полі, призведе до трансформації неприйняття та болю у Світло та Любов. Найпростіше забути чи проігнорувати подію з минулого. Але це лише на перший погляд простіше. Якщо, згадуючи про нього, людина занурюється у нові неприємні відчуття, то подія продовжує створювати всередині людини біль, а отже, і виходити назовні буде біль та страждання. Подібне притягне подібне.

№ 3 Закон причинно-наслідкових зв'язків

Закон говорить: “Кожному віддається за його діянням, або що посієш, те й пожнеш. Все у світі має свій порядок і підпорядковане цьому прихованому порядку”.

Порядок – це умова гармонії та щастя. Коли ми все гаразд, тоді ми спокійно пливемо річкою життя. У такі моменти ми просто накопичуємо енергію та засвоюємо досвід попередніх подій. Коли все гаразд, людина не розвивається. Вона може розслабитися, а це призведе до звикання та заспокоєння. Життя це рух. Усі події у житті пов’язані між собою, і часто причини подій приховані. Для того, щоб пізнати причину того, що відбувається з вами, потрібно прагнути відкриття Істини і робити це в Любові (закони Істини і Любові). Інакше людина починає помилятися, вона занурюється в самообман і йде в бік від справжніх причин подій її життя. На сході кажуть “отримує погану карму”.

Учитель Сен-Жермен сказав: “Немає іншого шляху уникнути поганої карми, як тільки відвернутися від неї і робити добре”. Все просто: роби так, як хочеш, щоб чинили з тобою, і ти почуватимешся щасливим. Ви ніколи не побажаєте собі чогось поганого чи болючого. Щоправда, зараз частіше й частіше люди починають усвідомлювати, що любити себе дуже важко. Вони плутають Любов до себе з егоїзмом і страждають від цього, не усвідомлюючи різницю.

Вирощувати своє Его, як частину особистісної структури, яка дозволяє багато чого досягати в житті, – це одне, а бути егоцентричним і завдавати лише болю та страждання іншим – це зовсім інше. Его – частина структури особистості, що може стати мотиватором для досягнення успіху, при цьому будучи його конструктивною складовою. Це означає, що Его може послужити й у пошуку шляхів ефективної взаємодії. Але це можливо лише у випадках, коли людина веде усвідомлене життя. Его керується логічним мисленням, і це одна сторона взаємодії. Якщо до нього додати ще Любов, то може вийти усвідомлений вибір пошуку шляху вирішення будь-якої проблеми. Усвідомлений вибір означає, що людина відповідає за кожен свій вчинок. Вона знає, що все у світі повертається, тому що не буває так, щоб брехня була повністю прихована, вона проявиться, коли почне проявлятися Істина того, що відбувається.

Люди часто керуються своїм егоїзмом у взаємодії з іншими людьми, не враховуючи їхні інтереси, їхні почуття. Люди вимагають від інших задовольнити їхні потреби та бажання, і якщо цього не відбувається, то ображаються. У образах проявляється егоїзм, як деструктивна та руйнівна сила. Людина не усвідомлює те, що вона намагається отримати увагу, час, любов інших через вимогу і гордість. І завжди це відбувається тоді, коли сам не вміє любити. Егоїзм – це не Любов до себе, а жалюгідна подоба Любові. Це радше змагання, хто кращий, хто розумніший чи успішніший. У змаганні присутні порівняння та засудження. У ньому немає почуття єдності та гармонії з оточуючими.

Багато лідерів є егоїстами, тому за ними слідують. Їм хочуть відповідати чи бути схожими. На перший погляд, лідерство привабливе, і послідовникам хочеться бути такими ж успішними, як їхній лідер. Вони вважають, що це легко, і намагаються хоча б подумки зайняти місце лідера. Лідерство є виявом закону причинно-наслідкових зв’язків. Потрібно уважно придивитися і зрозуміти, що бути лідером не так просто. Причиною прагнення людей до лідерських позицій є велика кількість психокомплексів. І багато лідерів гідно їх трансформують у шлях Світла. Тоді їх називають «харизматичними» чи «світлоносними». Щоправда, захопленість своїми ідеями часто відбирає більшу частину їхнього життя, і вони можуть забути про себе самого. Тоді, щоб відновити всю справедливість, знову почне працювати закон причинно-наслідкових зв’язків. Щоб лідери були щасливими у своєму служінні, вони багато працюють над собою. “Всі, хто зловживає силами Всесвіту заради егоїстичних цілей, рано чи пізно виявляють, що повинні випустити з рук усі нечесно здобуті придбання, і розплата, яка чекає на них, справді жахлива”, – писав вчитель Сен-Жермен.

Цей закон є основним у природі: що віддаєш, те й отримуєш. Раніше для повернення потрібно було деякий час, тепер, в умовах енергій, що прискорюються, за свої вчинки ми можемо отримати плату відразу ж. До цього закону відноситься і те, що якщо не просять поради, то не давай! Якщо ти даєш пораду без прохання, тоді береш на себе відповідальність за її втілення. А це кармічна відповідальність! І вона часто буває несвідомою обома сторонами.

Люди, які мають телепатичні здібності, повинні використовувати інформацію, яку отримують, лише за призначенням та за згодою тих, для кого вона була отримана. Інакше розплата за втручання у свідомість іншої істоти може бути дуже швидкою та жорстокою. Розповісти іншому, як треба чинити, набагато легше, ніж самому так чинити. Коли даєш пораду, позбавляєш людини можливості знайти самостійно вихід із ситуації. Це його карма – неправильне поводження з інформацією та енергією. Прикладів швидкого повернення карми у літературі можна зустріти дуже багато. Я думаю, що багато читачів самі проживали ситуації, коли бачили наслідки своїх вчинків, які виявлялися практично в момент часу “тут і зараз”. Для Всесвіту часу не існує, тому він може прискорити роботу закону карми так, що для нас це здаватиметься практично містикою.

У ситуаціях скривдженості, відповідно до закону причинно-наслідкових зв’язків, якщо знайти справжню приховану причину поведінки кривдника, можна зрозуміти його спонукання, і прощення буде легким. Не прощаючи, скривджені люди заповнюють порожнечу в собі думками про біль, вони починають у всьому шукати приховані значення і сумніватися. Сумніви руйнують цілісність людини, і вона накопичує в собі образи. Багато хто говорить: “Я не ображаюся!” Це самообман. Протягом усього життя людина потрапляє в ситуації, де потрібно робити вибір, порівнювати те, що маєш, з тим, що, можливо, сумніватися в істинності подій чи правдивості вчинків інших людей. Все, що з нами відбувається, підпорядковане закономірностям. Так і в наведеній нижче казці є приклад прояву закону карми. Ми думаємо, що краще бути квіткою на прекрасному кущі, ніж опалим листям. Адже в природі квіти можуть з’явитися тільки тоді, коли першим з’явиться листя і виросте бутони. Все, що довкола нас, пов’язане причинно-наслідковими зв’язками. Вони можуть бути нитками образ, сірими і в’язкими, що ведуть глибоко в оману. А можуть бути світловими потоками, тонкими нитками Світла, якщо ми шукатимемо справжні причини всього, що відбувається. 

№ 4 Закон свободи вибору (вільної волі)

Закон говорить: “Кожна сутність у Всесвіті має первородне право самовизначення. Всі істоти на планеті Земля живуть у просторі вільної волі та несуть повну відповідальність за свої вчинки та вибори”.

Щодня людині доводиться робити величезну кількість виборів. Навіть коли людина відмовляється робити вибір, це все одно вважається її вибором. Бездіяльність – такий самий вибір, як дія. Цей закон попереджає про відповідальність і водночас пояснює природу всього, що відбувається з людиною. У всіх подіях життя усі учасники цих подій несуть однакову відповідальність. Зрілі особистості при цьому намагаються перетворювати реальність, що не влаштовує їх, і в цьому розвиваються і розширюють свої можливості. А незрілі особистості зупиняють свою увагу на минулому і зациклюються на ньому, вони ставлять під сумнів, не вірять ні собі, ні світу навколо і, як наслідок, ображаються на тих, хто успішно змінює своє життя.

Хочеш змін у своєму житті – бери владу над обставинами у свої руки. Не можна змінити своє життя, нічого не змінюючи в ньому і не змінюючись самому. Через свою пасивність людина часто втрачає реальний шанс, наданий долею. Хто розставляє у вашому житті пріоритети? Ви самі чи хтось інший? Можливо, їх розставляє саме життя, а ви пливете за течією? Станьте Господарем своєї долі! Якщо ви нікуди не підете, то нікуди і не прибудете.

Це означає, що тільки сама людина знає, що їй потрібно, і тільки вона має право вирішувати, що їй корисно і важливо, а що ні. Так улаштований світ, що Першотворець дав усім живим істотам, які мають свідомість, вільний вибір. А що вибирає людина, жити чи померти, розвиватися чи деградувати, любити чи ненавидіти, то вона й отримує.

Вибір жити у щасливому та радісному світі – це головна мета людства, тому ми маємо навчитися не засуджувати один одного, не оцінювати, не ділити на добре та погане. “Не судіть і не будете судимі” (Матв. 7:1)

Також потрібно пам’ятати, що якщо ви щось дізналися, отримали нову інформацію та знання, це зовсім не означає, що вашим близьким ця інформація також є важливою. Якщо ви хочете зробити якнайкраще для них і починаєте нав’язувати свої нові знання, то цим викличте відсіч з їхнього боку, а то й роздратування. Роздратування може перерости у конфлікт. Насильно милий не будеш! Поважайте свободу вибору цієї людини не слухати про ваші нові знання і не приймати їх у свою систему цінностей.

Істина проста: якщо хочете, щоб світ змінився, почніть із себе. У такому разі ви не нав’язуєте свою точку зору, а займаєтеся власною трансформацією. І тоді ваші близькі зможуть побачити ваші зміни, і якщо захочуть, запитають у вас і теж зміняться. Батьки думають, що краще знають, аніж їхні діти; старші знають краще, ніж молоді тощо. Це помилка. Люди всі на Землі мають однакові можливості для здобуття свого досвіду. І його можна отримати лише власними зусиллями. Не потрібно переробляти одне одного, краще посилати Світло та Любов. І потрібно вміти всім дякувати за те, що ви отримуєте досвід і стаєте усвідомленішим.

Цей закон у практиці прощення має особливе значення. Він “захищає” кривдника. Він вказує на те, що він зробив саме такий вибір і вирішив жити саме за такими принципами, що скривдженому залишилися невідомими. Ображений тому образився, бо не зрозумів кривдника. Відповідно до цього закону, всі учасники процесу виникнення образ повинні взяти на себе відповідальність за те, що відбувається. При цьому, якщо навіть ви усвідомлюєте ступінь своєї відповідальності і прийміть її, то ситуація почне змінюватися. У світі стане більше Світла, тому що стане більше розуміння.

Відповідальна людина:

 • Знаючий і розуміючий;
 • Той, хто постійно шукає Істину;
 • Виявляє Безумовну Любов;
 • Професійний та компетентний у своїй діяльності;
 • Постійно розвивається і прагне зрозуміти отриману інформацію;
 • Вміє сприймати та переробляти будь-яку інформацію з різних джерел;
 • Прощаючий невігластво, тому розумний;
 • Той, що бережно ставиться до знаків і підказок свого тіла;
 • Впевнений у собі та у допомозі Вищих Сил Світу;
 • Вміє долати сумніви;
 • Рішучий у прийнятті рішень;
 • Розцінює минуле, як досвід, а не низку помилок;
 • Вміє контролювати негативні думки та емоції, витягуючи з них користь для свого розвитку та підвищення самооцінки;
 • Вольовий та надійний;
 • Готовий до співробітництва на взаємовигідних умовах;
 • Той, хто шукає компроміси в конфліктах;
 • Хто вміє говорити “ні”, коли йому некомфортно виконати прохання;
 • Хто вміє просити про допомогу, якщо це необхідно, при цьому не відчуває приниженості та неповноцінності;
 • Прощає помилки іншим і постійно працює над своїми помилками
 • Приймає відмінності інших;
 • Хто шукає істину і готовий завжди вчитися;
 • Хто має екологічні принципи життя, що базуються на законах Всесвіту.
 
Відповідальна людина поводиться зріло і мудро. Вона уміє прощати і приймає все таким, яке воно є насправді, тому що шукає істину у всьому і проявляє Любов.

№ 5 Закон єдності всесвіту (резонансу)

Закон говорить: “Усі й усі знаходяться в єдиному інформаційно-енергетичному полі. Всі навколо взаємно доповнюють одне одного та взаємно трансформують один одного. У Всесвіті існує свій прихований порядок, за яким подібне притягується до подібного”.

Цей закон ще називають законом відповідностей (подібне притягується до подібного, утворюючи єдине ціле, де частина відбиває ціле); закон тотожності (що породжується тотожному по відповідності, тоді, як частина заміщає ціле, що набуває все у всьому); закон єдиної Любові, Світла і гармонії (все живе вливається в гармонію цілого, поєднується з безмежним і всеосяжним).

Фізики кажуть, що коли вібрує всього один електрон, вібрує весь Всесвіт. У групі, якщо змінюється одна людина, починає змінюватись група. Якщо в організмі одужує одна клітина, то одужує вся система. І це за умови, що свідомість усіх налаштована одну частоту вібрацій, тобто перебуває у резонансі.

Цей закон нам пояснює фразу, яку вимовив древній мудрець Гермес Трисмегіст: “Що вгорі, те й унизу, що зовні, те й усередині, щоб здійснити дива єдиної речі”. Ми всі складаємося з одного і того ж матеріалу, і це щастя. Таким чином, буде легше пізнати єдність усіх нас. Потрібно просто повірити в закон єдності Всесвіту, як у закон єдності Любові та Світла.

Людина шукає гармонії у всьому: у собі, у світі. Досягти гармонії зі світом можна лише у гармонії із собою. Хороше ставлення до себе, прийняття себе – запорука гармонії зі світом, людьми та власною душею. Гармонія не значить відсутність труднощів і конфліктів, які можуть бути стимулом особистісного зростання. Гармонія між розумом, почуттями та діями – це, можливо, і є щастя? Світ створено лише задоволення. Він не завжди відповідає нашим уявленням про нього та нашим бажанням. Той, хто не здатний сам зробити добру справу, не оцінить Добра та інших. Для тих, хто не спроможний бачити зло, зла не існує.

Нижченаведена молитва сповнена прийняттям і прощенням. Важливий момент у розумінні вчинків інших – це зрозуміти, що треба вибачити себе. Для цього можна використовувати різні практики та підходи, одна з них – це молитва. Святий Франциск Ассизький був просвітленим за життя. Він проповідував життя у повному прощенні та прийнятті. Слова його молитви можуть і зараз допомогти досягти гармонії зі світом через гармонію з Першотворцем. Вони спрямовані насамперед працювати із собою. Вибачивши і прийнявши себе, людина зможе пробачити й інших.

Слова молитви Франциска Ассизького мають неймовірну силу. Варто один раз її прочитати, як вона миттєво заповнює вашу свідомість і відкриває серце назустріч Божественному, Вищому, тому, що Істинно, тому, що наповнене Любов’ю. Я часто використовую цю молитву. Я відчуваю, що вона все сильніше й сильніше відкриває моє серце. Її можна читати у будь-яких життєвих ситуаціях, особливо вона добре допомагає, коли ви працюєте з іншими людьми.

Її вимовляв Великий Франциск Асизький (1182–1226) – один із найзнаменитіших християнських святих. Часто його називають “найпривабливішим святим” і заслужено вважають найпопулярнішим серед не католиків і навіть серед атеїстів. Але, можливо, головне, що зробило особистість Божого Простачка (Франциска Ассизького) настільки привабливою, – це та дивовижна атмосфера Любові, Добра і простоти, яку він зумів створити навколо себе за життя, яке чудово передали його сучасники і яке в наші дні відчуває, мабуть, кожен, хто зустрічає на своєму шляху пізнання цього Святого. Зустріти його можна через молитву, яку називають його ім’ям. Коли вимовляєте її слова, то здається, ніби ви торкаєтеся самого Святого, ваше серце відкривається благодаті, і ви набуваєте вміння прощати.

Робіть іншим те, що хочете отримати у відповідь. Це золоте правило спілкування відоме нам з дитинства. Правило відомо, лише ми його перестали виконувати. Часто завдаємо один одному біль і розцінюємо його як страждання. Адже ми домовилися про те, що ми всі з єдиного поля Любові та Світла. Значить і біль наш – це уроки, які ми маємо здобути під час життя на Землі.

Молитва Святого Франциска Ассизького

Господи, зроби мої руки проявом Твого миру,
і туди, де ненависть, дай мені принести Любов,
і туди, де образа, дай мені принести Прощення,
і туди, де різниця, дай мені принести Єдність,
і туди, де помилка, дай мені принести Істину,
і туди, де сумнів, дай мені принести Віру,
і туди, де відчай, дай мені принести Надію,
і туди, де морок, дай мені принести Світло,
і туди, де горе, дай мені принести Радість.
Допоможи мені, Господи,
не стільки шукати втіхи, скільки втішати,
не стільки шукати розуміння, скільки розуміти,
не стільки шукати Любові, скільки любити.
Бо хто віддає – той отримує,
хто забуває себе – знову себе знаходить,
хто прощає – тому прощається,
хто вмирає, той відроджується у Вічному житті.
Допоможи мені, Господи,
зроби мої руки проявом Твого світу.

Так як ми мислимо, те й вимовляємо вголос. Це відразу відбивається у світі навколо нас згідно із законом єдності Всесвіту. Мислеформи мають специфіку накопичуватися навколо людини та притягувати подібні. Так, коли до кімнати входить роздратована людина, то нікому особливо не хочеться її втішати чи питати в неї, як її справи. Усі хочуть позбутися його суспільства, зберігаючи свою цілісність і гармонію.

Навпаки, з веселими та радісними людьми хочеться спілкуватися та заряджатися від них енергією щастя. Те саме відбувається, коли ми вимовляємо слова сили: Любов, Щастя, Благодать, Співчуття. Читанням молитов ми посилюємо вплив на нас і світ навколо цих слів. Ми додаємо у світ більше Світла та Любові, створюємо позитивні вібрації і, відповідно, створимо з Творцем.

Цей закон працює так у ситуаціях уразливості. Такі ситуації люди розцінюють як конфліктні та негативні. І якщо ви працюєте з очищенням своєї свідомості і вибрали в житті бути зрілою особистістю, тоді для вас конфлікт сприйматиметься як дар енергії, де немає сторони, що програла, і виникає новий танець життя. Все, що потрібно знайти в конфліктогенах, – позитивне їхнє значення. Конфліктогенами називають слова, дії (або бездіяльність), поведінкові акти чи поведінку загалом, які можуть призвести до конфлікту. Так як ви налаштовані на пошук істини у всьому, що відбувається, то ви запитуєте: “Навіщо чи для чого це мені потрібно?” Зрозумівши причину, легше пробачити та відпустити ситуацію з минулого. Конфліктогени виникають, щоб перешкодити нам нормально спілкуватися, і в цьому їхня основна роль. Подолаючи в собі потребу в їх застосуванні, ми покращуємо свої комунікативні здібності і можемо порозумітися з усіма оточуючими нас людьми. Потрібно пам’ятати, що, згідно із законом резонансу, ми притягнули до свого життя такі ситуації, де повинні винести уроки. Можна застосувати логічне мислення, поміркуючи над справжніми причинами. Люди часто використовують занадто багато логіки та мало почуттів. У цьому випадку логіка буде доречною і допоможе в розвитку. Це її основна функція.

№ 6 Закон форми

Закон говорить: “Кожен стан, властивість чи процес існують та розвиваються у формі. Першотворець змінить свої вібрації і таким чином пізнає себе. Будь-яка форма – це застигле Світло”.

У матеріальній формі була представлена первородна божественна думка, однак і в кожній думці закладено аспект первородної форми. Саме так можна ще уявити цей закон. Це означає, що все, що ми бачимо, знаємо та сприймаємо спочатку за задумом Творця, має якусь особливу форму.

Фізики вважають, що весь світ – це Світло. А форма – це застигле Світло, яке рухається з набагато меншою швидкістю, ніж у тонкому світі. Те, про що ми думаємо, те і набуває форми. Там, де наші думки та фантазії, там і наше існування. Вчені вважають, і це описано в багатьох стародавніх текстах, що світ походить з форми сфери. Сфера – це найдосконаліша форма, яку ми знаємо, і тому її часто асоціюють з Богом.

У книзі “Таємниця Квітки Життя” Друнвало Мельхиседека описуються досконалі форми, з яких складається світ. І головна з них – це сфера. Якщо їх обертати і пересувати, то виходить геометрична гармонія Всесвіту, що створює вихори Світла та гармонії. Це сферичні кола у вигляді Квітки Життя.

Форми в тривимірному вимірі повинні відповідати золотому перерізу, інакше вони не зможуть проводити космічні потоки на Землю і дисгармонічно виглядатимуть. Вважається, такі форми не приносять щастя. Однією з найдосконаліших будов за принципом золотого перерізу є піраміда Хеопса в Гізі. Вона визнана місцем сильних вібрацій та енергоінформаційних полів. Багато людей поруч із нею відчувають не тільки велич і дух давнини, а й потужні енергетичні потоки. Споглядання цієї однієї з найбільших форм на Землі викликає занурення людини в медитативний стан, який сповнений доброти і смиренності. Багато людей відзначали, що їхнє життя докорінно змінилося після відвідин єгипетських пірамід. Лікування багатьох хвороб можливе після відвідин будов пірамідальної форми. Ця форма вважається священною і тому викликає зміну вібрацій людської свідомості та матеріальних форм (клітин тіла у тому числі).

Вібрації визначаються частотою коливання частинок матерії в одиницю часу. Вимірюється частота у герцах (Гц). 1 Гц – це одне коливання за секунду. Частота вібрацій – це основна характеристика, властива матерії, зокрема найвищі вібрації у Первотворця. Спускаючись вниз, вони поступово зменшуються, і форма стає щільнішою. Найвищі вібрації людина може сприйняти як біле Світло, яке асоціюється з Любов’ю, Добром, Життям, Гармонією та Радістю.

Людина високі вібрації асоціює зі своїми тонкими тілами. Насправді клітина людини вібрує на частоті 40-70 гігагерц. Тіло людини не є показником її вібрацій. У цілому нині вібраційний статус людини визначається її духовністю.

З переходом Землі в інший вібраційний режим ми, як її частини, змінюємо вібрації автоматично. Відбувається енергетичне очищення (у планети – катаклізми, у людини – занепокоєння, нездужання, розлад сну та режиму харчування). Тестом є емоційність людини. Вона різко порушує баланс.

Життя змушує людину вирішувати саме ті завдання, від вирішення яких вона відмовляється, які боїться вирішувати, вирішення яких уникає. Але ці завдання все одно доведеться вирішувати на іншому, вже на новому витку свого життя. І напруження емоцій, переживань буде потужнішим, а ціна рішення – вищою. Від чого біжимо, до того й прийдемо.

У тілі людини накопичується та енергія, вібраціям якої вона зараз відповідає. Якщо людина зациклена на негативних програмах та установках, то у неї в тілі вони відбиваються хворобами. З відчуттями в тілі можна працювати через прощення себе за заподіяну собі шкоду. Що б не задумала людина, вона може цього досягти. І тому всі зміни можливі.

Підвищувати вібрації – значить просуватися космічною ієрархією. “Ієрархія” з грецької мови означає “священна влада“. Один із космічних законів свідчить: “Діяльність буття сущого перебуває у суворому підпорядкуванні ієрархічними щаблями, починаючи з Первотворця”. Це означає, що кожна свідомість чи організована структура займає своє місце, що впливає на ступінь прояву та впливу на процеси, що протікають у Всесвіті та Бутті. Це дає всім можливість проявляти себе відповідно до свого досвіду та рівня духовності та здійснювати контроль та спрямування нижчих рівнів розвитку свідомості. Порушення цього закону призводить до хаосу (ентропії), а це означає, що відсутній творчий порядок, який керує і спрямовує все до Світла та Добра.

У космічній ієрархії виділяються 2 напрямки:
 

1) Духовна ієрархія (очолювана Вознесеними Владиками та Архангелами Світла)

2) Ієрархія занепалих Ангелів (очолювана занепалими Владиками Світла, які повстали проти Отця)

За всі часи на Землі жило багато просвітлених та святих людей, яких описують у сказаннях, легендах та міфах. У всіх стародавніх текстах описані духовні помічники людини – це Ангели-Охоронці. Це енергії Світла і Любові, які можуть підвищувати вібрації свідомості людини, допомагаючи їй рухатися духовним шляхом. Ангели відносяться до вищих духовних аспектів свідомості людини, та їхні образи перебувають у підсвідомості кожного. Щоб Ангели-Охоронці могли допомагати, до них потрібно звертатися. Вони суворо дотримуються космічних законів і не можуть порушити закон свободи вибору людини. До свого Ангела-Охоронця можна звертатися пРОСТим зверненням: “Ангеле мій, прибудь зі мною. Ти попереду, я за тобою”. Ангели іноді є у вигляді сфер, що світяться, які можуть переливатися всіма кольорами веселки. Перед тим, як приступити до будь-якої духовної практики, покличте свого Ангела-Охоронця і він обов’язково вам допомагатиме. Покликавши ангельські енергії, ви вже відкриваєте своє серце з довірою до Вищих Сил Світла і вони допоможуть вам подолати будь-які проблеми. У ситуаціях прощення Ангели-Охоронці готові очищати разом із людиною її підсвідомість і наповнювати її Світлом та Любов’ю. Одна умова: їх треба закликати на допомогу!

Всі наші проблеми та їх вирішення знаходяться у вигляді образів у підсвідомості. Оскільки мова підсвідомості – це образи та символи, то з прощенням також можна працювати за допомогою творчості. Нижче наведено практику малювання мандал. Вона допоможе налаштуватися на хвилю прощення і створити відчуття чистого Світла у серці, яке буде проявом Любові до учасників будь-якої конфліктної події.

“Мандала” у перекладі з санскритської мови означає “священне коло”. Малюючи мандали, людина поринає у те місце своєї підсвідомості, що стає його ресурсом. Під час малювання відбувається неусвідомлена творча трансформація образу, що травмує, в образ сили.

Мандалатерапія – це спосіб досягти вищого стану свідомості – “Я є Світло!”. Застосовується мандалатерапія на лікування від ментальних, емоційних і фізичних недуг, очищення простору та води, нейтралізації негативного впливу електроніки, гармонізації мозкової діяльності та зв’язку лівої та правої півкуль, для пошуку відповідей на питання або невирішені життєві чи внутрішні проблеми.

Бажаючим активувати уяву за допомогою малювання мандал рекомендую утриматися від вивчення чужих робіт доти, доки ви не намалюєте щонайменше десять мандал самостійно.

Існує два варіанти малювання мандал:

1) намалювати коло на аркуші та заповнити його самостійно тими фігурами та квітами, які підказуватиме ваша уява;

2) розфарбувати існуючі мандали-заготівки.

Досвід, який отримує людина, малюючи універсальну мандалу “Квітка Життя”, індивідуальний та неповторний. Тому ніхто не має права оцінювати правильність або неправильність зображення, підібрану кольорову гаму та ін.

“Квітка Життя” – універсальне графічне зображення, яке вміщує в собі інформацію про світобудову та закони Всесвіту. Працюючи з цією мандалою, можна перетворити будь-які почуття, що травмують (образи, гнів, страхи) в позитивні і світлі чесноти.

№ 7 Закон рівноваги (гармонії)

Закон говорить: Подача та віддача енергії повинні бути збалансовані та перебувати в рівновазі”.

Інакше кажучи, цей закон звучить так: “Що випромінюєш, те отримуєш”. Він підтверджує те, що все у світі взаємопов’язане, і все проникає одне в одного. Якщо ми думаємо, що, образившись, не руйнуємо себе і світ у цей момент, ми помиляємося. Все, що проявляє людську свідомість, здатне втілитися в цьому світі і отримати форму. Цей закон зберігає рівновагу та баланс між прийняттям та віддачею. Як у матеріальному світі, так і в духовному, якщо порушити закон “віддавати-брати”, настане виснаження ресурсів, і почнуться неприємності. Крайон каже, що людство надто довго багато брало як у Творця, так і у Матері Землі, нічого не повертаючи натомість. А за цим законом ясно, що треба навчитися віддавати те, що отримуєш, тоді світ буде гармонійним. Гармонія виникає там, де все знаходить своє місце, і все підпорядковане законам космосу (Всесвіт, Первотворець). Гармонія виявляє красу світу, і ми здатні змінювати цей світ, якщо прагнутимемо гармонії у відносинах. Зараз настав час вирівняти цей дисбаланс із навколишнім світом. Потрібно розкрити свідомість та почати просто випромінювати Світло, просто дарувати Кохання всьому навколо без оцінок та суджень. Це можливо, якщо навчитися просто приймати світ у всій його різноманітності і з усіма відмінностями.

Відповідно до цього закону все має перебувати в рівновазі, а значить, кількість енергії у Всесвіті завжди перебуває в рівновазі. Ніщо нікуди не зникає, лише змінює форму. Коли ми прощаємо, не можна просто забути і викинути причину скривдженості зі своєї пам’яті, а отже – з життя. Ця причина або невиявленість причини завжди нагадуватиме про себе болем і незадоволеністю. І так як у світі все повертається на свої кола, то образа знову і знову повертатиметься в життя скривдженої людини.

Ще один закон Всесвіту говорить: “Все повертається на кола свої, але на порядок вище чи нижче, діючи за принципом спіралі”. Вчені вважають, що вся світобудова розвивається по спіралі або відповідно до певних циклів. Ці цикли (періоди) схожі між собою, при тому що нескінченно змінюються.

Цей закон говорить про те, що все було, є і буде. Життя триватиме навіть тоді, коли нас не буде, і ми не віритимемо в нього.

Закон циклів – це еманація слова: “спочатку було слово, і слово було у Бога, і слово було Бог”. І без цього Слова нічого не почалося б, що почалося. Еволюція духовної сутності залежить від досвіду, набутого на попередньому щаблі (спіралі) розвитку. Якщо людина не розвивається, то може потрапити на кола, що постійно повторюються (замкнене коло). Це призводить до ненависті, знемоги, прокляття миру та свого життя. Із цим законом пов’язаний закон карми. Якщо людина виявляє чесноти, вона розвивається і уникає карми, якщо ні, вона деградує і потрапляє “на кола свої”.

Ми породжуємо зі свого травмованого минулого бурі гніву і, таким чином, спрямовуємо цю потужну енергію в русло, що руйнує нас самих. Адже ми можемо направити її на творення, творчість. Вибір за нами. Гнів може перешкоджати просвітленню, а християни вважають його одним із семи смертних гріхів. Буддисти уподібнюють його лісової пожежі, яка вирує в думці, пожираючи все добре. Стати творцем свого власного щасливого стану дуже легко просто потрібно почати частіше посміхатися!

Коли ви відчуваєте гнів, не зривайте його на іншому, але й не пригнічуйте його. Гнів – чудовий феномен, який може бути трансформований у позитивному напрямку.

У цій притчі відразу закладено рекомендації щодо управління гнівом. Застосовуйте їх і ваше життя зміниться. Більшість людей живе в полоні переконання, що вони безпорадні жертви своїх емоцій, своїх страхів, роздратування, образ, тривог. Щоб перетворювати емоції, нам спершу потрібно усвідомити свою роль у їхньому створенні. Ця вправа дозволяє безпосередньо відчути цей взаємозв’язок.

Для закріплення матеріалу про космічні закони наводжу нижче притчу. Метафорична мова притч, казок, міфів дозволяє символьною мовою проникнути в глибини підсвідомості та активізувати ті ділянки пам’яті, які відповідають за цю інформацію, які дозволять її максимально корисно використовувати для людини, не напружуючись і не прикладаючи особливих зусиль волі.

Що робити, щоби не порушувати космічні закони?

1)  Пам’ятати, що ми самі створюємо свої світи своїми намірами. Зберігати чистоту мислення.


2)  Займатися регулярно творчими візуалізаціями майбутнього. Тренувати віру в себе та Вищі Сили. Створюй образи своїх цілей та закріплюй їх через медитації.


3)  Очищати минуле від негативу, ставати відповідальним за свої вчинки миттєво.


4)  Наповнюватися Світлом та Любов’ю самостійно і лише потім віддавати.


5)  Закохатися в себе! Почати працювати з собою системно, а не час від часу.


6)  Вірити в потік Багатства у Всесвіті і бажати його залучення у своє життя та життя оточуючих.


7)  Не нав’язувати своє бачення, бути смиренним до недоліків інших.


8) Регулярно медитувати.


9) Звертатися до Архангелів, Вознесених Майстрів та інших істот Світла за допомогою.


10) Бути постійно в стані щастя від усього, що відбувається! Ви – частка цього світу. І тоді світ стане щасливішим, коли ви усвідомлюєте з ним свою цілісність.

Книга, яка змінює життя та
містить систему ефективного прощення та прийняття

Сподобалася стаття? Поділіться нею, будь ласка, з друзями або напишіть свій відгук нижче.

Facebook
Telegram
Email
Skype

Додати коментар

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі